M jak miłość, odcinek 1648: Jasiek po ataku ojca na Frankę i Pawła przyzna się, że o wszystkim wiedział - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/vod.tvp M jak miłość, odcinek 1648: Jasiek po ataku ojca na Frankę i Pawła przyzna się, że o wszystkim wiedział - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1648: Jasiek po ataku ojca na Frankę i Pawła przyzna się, że o wszystkim wiedział - WIDEO

W 1648 odcinku "M jak miłość" Jasiek (Stanisław Dusza) stanie na przeciw Pawła (Rafał Mroczek) i wyzna mu przepraszając, że wie jakim zboczeńcem jest jego ojciec. Chłopak Basi (Gabriela Raczyńska) ze wstydem wyzna, że był w zasadzie pewien, że Igor (Bogusław Kudłek) molestuje Frankę (Dominika Kachlik), ale nie odważył się nic powiedzieć. Wszystko to stanie się po trzeciej próbie gwałtu zboczonego ojca Jaśka na France. Zduńska nareszcie wyzna mężowi, co się dzieje, a on będzie w szoku, że robi to tak późno. Czy wyznanie i szczera prośba o wybaczenie Jaśka w 1648 odcinku "M jak miłość" cokolwiek może zmienić i przyniesie Zduńskim ulgę?

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku "M jak miłość" Basia postanowi zorganizować parapetówkę w nowy mieszkaniu Pawła i Franki. Wszystko pójdzie nie tak, bo ostatecznie Zduńscy będą musieli szarpać się z policją wezwaną przez sąsiadów, a tłumy obcych ludzi ściągnie na imprezę Ania (Gabriela Świerczyńska). Ale zanim do tego dojdzie wydarzy się coś jeszcze. 

Zestaw głośników na imprezę Basi w 1648 odcinku "M jak miłość" dostarczy ojciec Jaśka. Igor znów zjawi się w ten sposób blisko Franki i z okazji skorzysta. Sytuację uratuje powrót do domu Pawła, któremu żona ze szlochem wyzna, co właśnie się stało. Wściekły Zduński wybiegnie za zboczeńcem na ulice i tam dojdzie prawie do bójki!

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dawna przyjaciółka Ani zniszczy życie Michelle. Matka Janusza będzie dyszeć z zemsty za wielką tajemnicę Ani - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Chora propozycja zboczeńca Igora. Franka nie uwierzy, że można być aż tak podłym

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1648: Chora propozycja zboczeńca Igora. Franka nie uwierzy, że można być aż tak podłym

- Wiesz, po naszym ostatnim spotkaniu... Sporo myślałem. Kiepsko się to wszystko zaczęło, ale jeszcze nic straconego. Wciąż możemy zostać... bliskimi przyjaciółmi - tak według "Świata seriali" Igor znów zacznie przystawiać się do Franki w 1648 odcinku "M jak miłość".  

- Wynoś się stąd! - Zduńska będzie wściekła.

- Bo co? Znów rzucisz się na mnie z nożem? - zaśmieje się Igor.

Na szczęście w tym momencie 1648 odcinka "M jak miłość" wróci Paweł. Franka dosłownie zaleje się łzami i w końcu wyzna mężowi, że była przez ojca Jaśka molestowana. Paweł natychmiast wybiegnie za zboczeńcem na ulicę i tam rozpęta się prawdziwa wojna o honor pani Zduńskiej. 

- Franka o wszystkim mi powiedziała. Ostrzegam... Jeszcze raz nie utrzymasz rąk przy sobie, to... - zaatakuje Igora Paweł.

- Nie wiem, o czym mówisz - odpowie Igor.

- Wiesz doskonale!

- Nie mam pojęcia. Może twoja żona ma zbyt bujną wyobraźnię? Może to z nią powinieneś pogadać?

Kiedy dojdzie już do szarpaniny znienacka na horyzoncie pojawią się Basia z Jaśkiem. Nastolatka nie będzie miała pojęcia w 1648 odcinku "M jak miłość" co się dzieje, ale Jasiek natychmiast się zorientuje. I tak młody człowiek będzie się wstydził i przepraszał za swojego ojca gwałciciela. 

- Jasiek nie ma najlepszego kontaktu z rodzicami. Na pewno z ojcem mu się nie układa - komentuje w "Kulisach M jak miłość" Gabriela Raczyńska. - Ale nie wiem czy Basia ma taką perspektywę co się faktycznie dzieje - przyznaje młoda gwiazda serialu. 

- Dzwoniłem kilka razy, czemu nie dobierasz - zapyta Igor Jaśka w "M jak miłość". 

- Bo nie gadam z oszustami - odpowie mu syn. 

- Jego rodzice się kłócą, są w ciężkiej relacji, Jasiek przeżywa to - dodaje Stanisław Dusza w "Kulisach M jak miłość". 

- Może w końcu mata rozwiedzie się z tym dupkiem. Chociaż specjalnie na to nie liczę - wyzna Jasiek Basi. 

- Znam swojego ojca! Wiem, że coś odwalił - Jasiek powie Pawłowi w 1648 odcinku "M jak miłość".  

Niestety, skrucha Jaśka w 1648 odcinku "M jak miłość" niewiele pomoże. Wściekły Paweł po powrocie do domu wyżyje się na France, że tak długo ukrywała przed nim ataki.

- Franka nie mówi o tym Pawłowi bo się wstydzi - Dominika Kachlik tłumaczy swoją bohaterkę w "Kulisach M jak miłość". - To jest właśnie takie przewrotne, bo absolutnie nie było to z jej winy, natomiast odczuwa wstyd, że to jest coś, z czym nie potrafiła sobie poradzić sama. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1647: Aresztowanie Argasińskiego. Patrycja nareszcie będzie wolna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Najnowsze