M jak miłość, odcinek 1647: Dramat u Mostowiaków podczas porodu Patrycji! Marta dłużej tego nie wytrzyma - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1647: Dramat u Mostowiaków podczas porodu Patrycji! Marta dłużej tego nie wytrzyma - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Dramat u Mostowiaków podczas porodu Patrycji! Marta dłużej tego nie wytrzyma - ZDJĘCIA

2022-03-10 18:46

W 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) zacznie rodzić tuż po tym jak razem z Łukaszem (Jakub Józefowicz) uciekną przed Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger). Poród Patrycji nastąpi w Grabinie, gdzie kochankowie znajdą bezpieczne schronienie, kryjówkę przed żądnym zemsty ordynatorem. W chwili gdy w 1647 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków Marta (Dominika Ostałowska) będzie odchodziła od zmysłów ze strachu o Łukasza i Patrycję, modląc się, by ten koszmar wreszcie się skończył, w innym miejscy w Grabinie rozegrają się dramatyczne sceny porodu. Rodzącej Patrycji ruszy na pomoc Artur Rogowski (Robert Moskwa)! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Poród Patrycji w 1647 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się gdy Łukasz wywiezie ją do Grabiny! Na szczęście Wojciechowski zdoła zrealizować ryzykowny plan odbicia Patrycji z rąk Argasińskiego. Pomogą mu w tym detektywi, Marcin (Mikołaj Roznerski) i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Ale na ratunek zakochanym pospieszy też cała rodzina Mostowiaków. W domu w Grabinie w 1647 odcinku "M jak miłość" wszyscy myślami będą z Łukaszem i ciężarną Patrycją, ale całą akcja ratowania ukochanej Wojciechowskiego owiana będzie wielką tajemnicą. Szczegóły poznają tylko Barbara (Teresa Lipowska) oraz Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur Rogowscy.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Marta po narodzinach syna Łukasza i Patrycji wyjawi wszystkie kłamstwa! Nigdy jej nie wybaczy?

To do nich w 1647 odcinku "M jak miłość" zwróci się po wsparcie Marta, która przyjedzie do Grabiny zanim jeszcze Łukasz narażając własne życie zabierze Patrycję z domu Argasińskiego. Matka Łukasza stwierdzi bowiem, że w rodzinnej wsi Mostowiaków będą bezpieczni, tu okrutny Jerzy ich nie dopadnie. Ale nie będą mogli się schronić w domu Barbary i Rogowskich w Grabinie. Jedynym wyjściem będzie kryjówka w leśniczówce, gdzie mieszka policjant Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), gdzie kiedyś tacy szczęśliwi byli Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) zanim uciekli przed mafią!

Strach Marty w 1647 odcinku "M jak miłość" udzieli się wszystkim jej bliskim. Wojciechowska z trudem powstrzyma emocje, kiedy zjawi się w rodzinnym domu i przekaże Marysi oraz Barbarze co musi zrobić Łukasz, by ocalić Patrycję przed bezwzględnym mężem. Dojdzie jednak do tego, że Łukasz zerwie kontakt z matką, nie zawiadomi jej czy w ogóle udało mu się uciec przed Argasińskim. - Nic nie wiem, Łukasz się nie odzywa. Niech to się już skończy... Boże, żeby im się udało... - Marta zacznie się modlić o szczęśliwe zakończenie.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński po ucieczce Patrycji z Łukaszem wciąż będzie bezkarny! Wywinie się od więzienia - ZDJĘCIA

Zaraz potem w 1647 odcinku "M jak miłość" do Mostowiaków dotrze wiadomość, że Patrycja rodzi, a karetka nie zdąży przyjechać na czas do leśniczówki. Nie czekając aż dojdzie do jakieś tragedii z pomocą ciężarnej i Łukaszowi popędzą Rogowscy. Skurcze Patrycji będą tak silne, że Artur oceni, że musi urodzić w leśniczówce. To właśnie on i Marysia odbiorą poród. Cud sprawi, że syn Patrycji i Łukasza, któremu szczęśliwi rodzice dadzą imiona po dziadkach, Jan Lucjan Norbert, będzie silnym i zdrowym dzieckiem.

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze