M jak miłość, odcinek 1645: Koniec ojca Uli. Pijak Jakubczyk dostanie na co zasłużył

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Koniec ojca Uli. Pijak Jakubczyk dostanie na co zasłużył

M jak miłość, odcinek 1645: Koniec ojca Uli. Pijak Jakubczyk dostanie na co zasłużył

W 1645 odcinku "M jak miłość" nastąpi długo wyczekiwany koniec ojca Uli (Iga Krefft)! Pijak Jakubczyk (Michał Breitenwald), który dawno temu wyrzekł się córki i skazał ją na poniewierkę po domach dziecka, ostatnio do jej życia wrócił i wyciągnął rękę po pieniądze. Bardzo nie podoba się to Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), który jasno mówi, że Ula powinna się od tego łajdaka raz na zawsze odciąć. Ale w 1645 odcinku "M jak miłość" wydarzy się coś, co na zawsze uwolni wnuczkę Barbary (Teresa Lipowska) spod toksycznego wpływu ojca pijaka. Co spotka Jakuczyka, za to co zrobił rodzonej córce?

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" między Ulą a jej mężem wybuchnie już otwarty konflikt o Jakubczyka. Bartek dowie się, że Ula potajemnie daje ojcu pijakowi pieniądze. Taką decyzję Mostowiaczka podejmie po wielu długich naradach z Barbarą, która dała wnuczce "zielone światło" na każde rozwiązanie. Ale wydarzy się jeszcze coś, co ostatecznie nakaże |Uli wypełnić obowiązki wobec ojca pijaka, któremu tak naprawdę nic nie jest winna. 

Podczas jednej z awantur Lisieckich w 1645 odcinku "M jak miłość" Ula wykrzyczy Bartkowi prosto w twarz, co jest powodem jej nieposłuszeństwa wobec niego. Lisiecka zaleje się łzami, choć Bartek będzie stał na stanowisku, że jego żona raz na zawsze powinna się odciąć od ojca, przez którego tyle wycierpiała. Co Ula wyzna mężowi na swoje usprawiedliwienie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Argasiński po porodzie Patrycji ucieknie do Szwajcarii! Łukasz pierwszy raz zobaczy syna - ZDJĘCIA

Okaże się, że najlepiej o zemstę na Jakubczyku w "M jak miłość" zadbał los. Zbyt długo pijak pogrywał sobie ze wszystkimi, lekceważąc normy społeczne, rodzicielskie i zwykłą przyzwoitość. Ale w 1645 odcinku "M jak miłość" nastąpi ostateczny koniec zabaw Jakubczyka. Co dokładnie się wydarzy?

Ula wyzna Bartkowi w 1645 odcinku "M jak miłość", zalewając się łzami, że jej podły ojciec jest śmiertelnie chory! Człowiek, który całe życie pił, lekceważąc także własne zdrowie, doigra się i z pewnością przegra batalię ze śmiercią. 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4 sezon. Jan Wieczorkowski przekazał smutne wieści. To już koniec serialu?

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Najnowsze