M jak miłość, odcinek 1645: Dawid w więzieniu u Jaszewskiego! Tylko syn będzie trzymał go przy życiu - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Dawid w więzieniu u Jaszewskiego! Tylko syn będzie trzymał go przy życiu - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1645: Dawid w więzieniu u Jaszewskiego! Tylko syn będzie trzymał go przy życiu - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1645 odcinku "M jak miłość" tylko Dawid (Iwo Wiciński) zostanie pijakowi Jaszewskiemu (Tomasz Lulek). Nastolatek nie zgodzi się ojca porzucić i zrobi wszystko, aby jak najczęściej widywać się z nim. Dawid odmówi matce (Malgorzata Lewińska) wspólnego wyjazdu na stałe do USA i ucieknie, aby tylko być blisko ojca! Dawid schroni się u ukochanej Basi (Karina Woźniak) w Grabinie, gdzie będzie snuł plany ułożenia życia z dziewczyną w cieniu więzienia ojca pijaka. I można powiedzieć, że tylko dzięki miłości syna Jaszewski, będzie jeszcze żył! Czy Dawid nie weźmie na siebie za dużo, jak na 13-latka, który nawet nie poznał nigdy biologicznego ojca? Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" - na WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" Dawid wykona kolejny dramatyczny ruch w swoim życiu. Młody Jaszewski położy na szali swoje życie, przyszłość i dorastanie w dobrobycie, aby tylko ratować ojca! Dawid już w dniu aresztowaniu ojca pokazał, że zrobi dla niego wszystko. W końcu to dzieciak błagał Bartka, aby nie zabijał pijaka... Tym razem zrobi jeszcze więcej!  

- Dawid przez te wszystkie przeżycia, które łączą się z jego ojcem, poczuł się nagle za niego odpowiedzialny - ujawnia Iwo Wiciński w "Kulisach M jak miłość". - Do tej pory był takim wolnym duchem mało odpowiedzialnym za swoje czyny. Teraz bierze odpowiedzialność za swojego rodzica, co myślę jest też szkołą życia. Z drugiej strony jest jeszcze matka, którą chce przekonać do zostania w Polsce - dodaje serialowy Dawid. 

Ujawniamy: w 1645 odcinku "M jak miłość" Jaszewska nie da się do niczego przekonać i Dawid będzie musiał jej uciec! I schowa się w miejscu zawsze dla niego bezpiecznym, w Grabinie.  Czy z pokoju Basi Rogowskiej 13-latek będzie znikał na widzenia z ojcem w więzieniu? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1643: Paweł zostawi Frankę w najgorszej chwili. To dlatego zboczony Igor znów się na nią rzuci - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Dawid ma swój cel. Chce być z Basią. Nie chce też być daleko od ojca - mówi grająca Olgę Jaszewską Małgorzata Lewińska w "Kulisach M jak miłość". - Mimo złości Jaszewskiej na męża, mimo niewybaczalności jego czynu, Oldze Jaszewskiej Dawid imponuje swoją stanowczością!

- Dawidowi jest bardzo ciężko, zwłaszcza że ofiarami jego ojca są osoby z rodziny Basi - tłumaczy Karina Woźniak w "Kulisach M jak miłość". - Ale dzięki wsparciu jest w stanie, może nie zapomnieć, ale zaakceptować to, co się zdarzyło. 

- Myślę, że Dawid nie myśli teraz o happy endzie, tylko impulsywnie ratuje to, co mu zostaje - dodaje Wiciński.  

W 1645 odcinku "M jak miłość" ucieknie z domu, prosto do Grabiny, gdzie Basia pomoże mu znaleźć kryjówkę. Chłopak wyzna swojej dziewczynie, że tym razem jest gotów naprawdę się zbuntować – po to, by móc nadal widywać się z Jaszewskim. - Dla ojca te moje odwiedziny u niego w więzieniu są bardzo ważne. Mówi, że tylko to trzyma go przy życiu...

Jak długo Dawidowi uda się ukrywanie się w domu Mostowiaków i jakim sposobem dostanie się na widzenie do ojca, przekonamy się już śledząc wątek od 1645 odcinka "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Koniec ojca Uli. Pijak Jakubczyk dostanie na co zasłużył

M jak miłość, odcinek 1645. Basia ukryje Dawida przed matką! Tylko tak będą mogli być razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze