M jak miłość, odcinek 1643: Franka i Paweł zgodzą się na przeprowadzkę Basi do nowego mieszkania - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Franka i Paweł zgodzą się na przeprowadzkę Basi do nowego mieszkania - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1643: Franka i Paweł zgodzą się na przeprowadzkę Basi do nowego mieszkania - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-07 20:55

W 1643 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) podejmą ryzykowną decyzję, żeby Basia (Gabriela Raczyńska) zamieszkała sama, przeprowadziła się do ich nowego mieszkania! 16-letnia córka Pawła od czasu jego ślubu z Franką marzyła o tym, żeby wyprowadzić się od nowożeńców i dać im więcej swobody. Ale Zduński nie chciał o tym słyszeć. Do czasu aż w 1643 odcinku "M jak miłość" żona przekona Pawła, że choć Basia ma zaledwie 16 lat, ale jest odpowiedzialną, dojrzałą dziewczyną i na pewno nie wytnie im żadnego numeru. Dlatego podarują jej w prezencie nowe mieszkanie!

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Marzenie Franki i Pawła nie spełni się w 1643 odcinku "M jak miłość", bo poświęcą własne plany na przyszłość dla Basi! Po ślubie to Franka wpadła na pomysł, żeby sprzedać działkę w Bukowinie Tatrzańskiej, którą dostała w spadku od dziadka i za te pieniądze kupić mieszkanie sąsiadujące z obecnym mieszkaniem Zduńskiego. Tak, by mogli przebić ściany, powiększyć swój dom, żeby oni i Basia mogli się czuć swobodnie. Tyle tylko, że takie rozwiązanie nie do końca spodobało się 16-letniej córce Zduńskiego. Basia uznała bowiem, że jest już na tyle dorosła, że może mieszkać bez przybranego ojca i macochy. Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie w 1643 odcinku "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1648: Franka po trzecim ataku obleśnego ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił Igor! - WIDEO, ZDJĘCIA

Franka i Paweł kupią nowe mieszkanie i w 1643 odcinku "M jak miłość" załatwią wszystkie formalności u notariusza. Jednak w kwestii wyprowadzki Basi góralka będzie próbowała postawić na swoim i niemal zmusić męża, żeby się zgodził córce zamieszkać samej. Między Zduńskimi dojdzie do poważnej rozmowy o planach na przyszłość, a Franka wykorzysta dobry nastrój ukochanego po porannym seksie, by coś ugrać. - Może wcale nie masz ochoty na powiększenie naszej przestrzeni życiowej i to jeszcze za kasę góralki?

- Nie mam z tym już żadnego problemu kochanie...

- I wcale nie uważasz, że się rządzę?

- Rządzisz się, ale się z tobą nie rozwiodę! Przynajmniej na razie! - zapowie Paweł, który w 1643 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał innego wyjścia - wstępnie zgodzi się na przeprowadzkę Basi do nowego mieszkania! Zanim jednak ogłoszą to Basi, Zduńskiego dopadną wątpliwości czy dorastająca nastolatka wykaże się odpowiedzialnością i rozsądkiem, nie wykorzysta tego, że ojciec nie będzie już miał nad nią takiej kontroli jak dotychczas.

- Baśka jest odpowiedzialna, dojrzała i naprawdę jest w takim wieku, że chyba możemy jej zaufać? - przekona go Franka. Jednak Paweł w 1643 odcinku "M jak miłość" nie zdoła zapomnieć o tym, co wyrabia jego kuzynka Ania (Gabriela Świerczyńska), córka ciotki Marty (Dominika Ostałowska), która przecież jest w tym samym wieku co Basia. - Ania ma tyle samo lat co Basia i co?- No dobrze, ale Baśka jest inna! Chyba znasz własną córkę?!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Zanim jednak w 1643 odcinku "M jak miłość" Paweł zgodzi się, by Basia mieszkała sama uprzedzi ją, że nie musi sama mierzyć się ze swoimi problemami, bo nadal przecież jest jej ojcem i we wszystkim jej pomoże. - Jeśli kiedykolwiek będziesz miała jakieś kłopoty, najpierw przyjdź z tym do mnie...- Ale o czym ty mówisz?- Po prostu nie chcę, żebyś wywinęła taki numer jak Ania...

Wreszcie w 1643 odcinku "M jak miłość" Zduńscy ogłoszą Basi zaskakującą nowinę, która wpłynie na całą ich rodzinę. - Podjęliśmy decyzję, że jednak nie będziemy rozbijać tej ściany...- Serio?- Zamieszkasz obok nas? - zapyta Franka pasierbicę, a 16-latka oszaleje ze szczęścia. - Co to jest za pytanie? No tak, oczywiście,że tak!

Paweł w 1643 odcinku "M jak miłość" trochę ostudzi jej entuzjazm. - Ale jest jeden warunek - wspólnie wypracujemy regulamin, którego będziesz się trzymać- Dobrze, zgadzam się! Na wszystko!- To co? Omówimy szczegóły przy... - zaproponuje Franka, na co Basi wyrwie się: - Szampanie!- Nie rozśmieszaj mnie! - przywoła ją do porządku żona Pawła. Oczywiście podstawowym warunkiem Pawła w 1643 odcinku "M jak miłość" będzie to, że Basia mieszka w ich nowym mieszkaniu sama! Chłopak Jasiek (Stanisław Dusza) może ją odwiedzać, ale nie zostawać u niej na noc!

M jak miłość odcinek 1643 ZWIASTUN. Kinga straci wzrok! Brutalny atak na Frankę
Najnowsze