M jak miłość, odcinek 1640: Koszmarne oświadczyny Tadeusza. Przełamie się, a Ola zniszczy tę miłość - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1640: Koszmarne oświadczyny Tadeusza. Przełamie się, a Ola zniszczy tę miłość - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1640: Koszmarne oświadczyny Tadeusza. Przełamie się, a Ola zniszczy tę miłość - ZDJĘCIA

2022-02-07 12:23

W 1640 odcinku "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) postanowi zostać mężem Oli (Justyna Karłowska) i będzie przekonany, że już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Szkoda tylko, że nie ma pojęcia, że kobieta ma już męża i nie ma możliwości, by zaręczyła się ponownie. Mimo tego w 1640 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz postanowi oświadczyć się ukochanej, co skończy się koszmarem. Ola zrobi z niego głupiego i zniszczy tę miłość. Okaże się, że sadownik mocno się przeliczył i nie tylko nie będzie żadnego ślubu, ale też Ola po prostu go zostawi i wyjedzie.

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" Tadeusz zacznie planować oświadczyny i będzie przekonany, że kobieta zgodzi się za niego wyjść. Nie ma jednak pojęcia, że Ola ma już męża, który niebawem zjawi się w Grabinie. Nieustępliwy Darek (Paweł Paprocki) nie odpuści uczucia do kobiety i spróbuje zabrać ją ze sobą do Hiszpanii. Jak podaje "Świat Seriali" w 1640 odcinku "M jak miłość" Ola odbędzie poważną rozmowę z Marysią (Małgorzata Pieńkowska), w której przyzna się, że uczucia do męża wróciły, a ona nie wie co robić. 

- Jak go wczoraj zobaczyłam... On był miłością mojego życia. Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek się spotkamy, ale teraz... Darek chce, żebyśmy razem z Gabrysią wyjechały z nim do Hiszpanii... - wyzna szczerze Ola w 1639 odcinku "M jak miłość". - Trudno, ale tak się w życiu zdarza... Tylko porozmawiaj z Tadeuszem. Należy mu się jakieś wyjaśnienie... Tak czy inaczej to go zaboli, ale powinien usłyszeć to od ciebie - stwierdzi Rogowska. 

Przeczytaj: Zniewolona 3, odcinek 16: Żadan dopadnie Katię w kryjówce. Siostra Grigoria ją wykończy - ZWIASTUN

Wiadomo już, że oświadczyny skończą się koszmarem. Tadeusz niebawem zaopatrzy się w pierścionek i będzie gotów klęknąć przed Olą. Zamiast tego dostanie smutne i rozczarowujące pożegnanie. Ten dramat rozegra się już w 1640 odcinku "M jak miłość" i jak podaje "Świat Seriali" Ola wejdzie do mieszkania sadownika i zobaczy czerwone pudełeczko z pierścionkiem. Wybuchnie płaczem, a Kiemlicz będzie już wszystko wiedział.

- Przyszłaś się pożegnać? - zapyta Tadeusz i weźmie Olę w ramiona. Mimo wszystko zachowa klasę w całej sytuacji. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Jak się okaże, zaręczyny w "M jak miłość" będą pomyłką, Ola nie przyjmie pierścionka, a wszystkie plany Tadeusza legną w gruzach. Mężczyzna niezbyt długo będzie miał okazję nacieszyć się szczęściem z Olą. Wiadomo już, że wkrótce w "M jak miłość" Ola wyjedzie z mężem Darkiem i istnieje prawdopodobieństwo, że nie wróci już do Grabiny. Związek sadownika i pracownicy nie przetrwa, a Tadeusz zostanie sam ze złamanym sercem i wielkim poczuciem niesprawiedliwości. Szybko nie pogodzi się ze stratą ukochanej osoby. 

M jak miłość, odcinek 1635. Afera w Grabinie! Kisielowa rzuci Barbarze w twarz podłe oskarżenia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze