M jak miłość, odcinek 1639: Przekręt Dawida! Okradnie własnego ojca, żeby zabrać Basię od Mostowiaków - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1639: Przekręt Dawida! Okradnie własnego ojca, żeby zabrać Basię od Mostowiaków - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1639: Przekręt Dawida! Okradnie własnego ojca, żeby zabrać Basię od Mostowiaków - ZDJĘCIA

2022-02-20 9:29

W 1639 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) wróci do starych nawyków i zachowa się jak nastoletni gangster. Młody Jaszewski nigdy nie był oazą spokoju i aniołkiem, a teraz znów to udowodni. W 1639 odcinku "M jak miłość" tylko Basia (Karina Woźniak) pozna jego plan i odkryje kradzież! Na chwile znów poczuje, że wrócił "stary" Dawid, którego nie interesuje prawo i dobre obyczaje. Rogowska w 1639 odcinku "M jak miłość" zapyta się wprost, czy chłopak okradł własnego ojca Mariusza (Tomasz Lulek), a Jaszewski pochwali się, że niezłą sumą na koncie bankowym. Wszystko po to, żeby uciec z Basią!

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1639 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid udadzą się na romantyczny spacer, a potem syn Mariusza (Tomasz Lulek) zostanie na noc u Mostowiaków, czym doprowadzi Artura (Robert Moskwa) do szału. Zanim to jednak nastąpi, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zacznie bacznie obserwować córkę i jej chłopaka. Zmartwi się, bo wkrótce dowie się, że Olga (Małgorzata Lewińska) postanowi wyjechać z synem za granicę. Póki co, w 1639 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid będą celebrować każdą chwilę spędzoną we dwójkę i pójdą na spacer na polanę. Właśnie tam młoda Rogowska odkryje kolejny przekręt swojego chłopaka.

- Mam już plan na parę ładnych lat do przodu, założyłem konto. Jak pójdziemy na studia, to od razu będziemy mieć kasę, żeby wynająć kawalerkę - powie Dawid w 1639 odcinku "M jak miłość", próbując zaimponować Basi. Ona mocno się zdziwi. - Konto? - zapyta z rezerwą. - A skąd ty masz na to pieniądze? - dopyta dziewczyna. - Przejąłem kasę od ojca, w najbliższym czasie chyba nie będzie mu potrzebna - odpowie Jaszewski i faktycznie, Mariusz za kratami raczej nie będzie potrzebował dużej ilości gotówki. Basia natychmiast zacznie podejrzewać, że Dawid ukradł pieniądze, o których mówi. - Nie, wszystko jest dogadane z ojcem - powie Dawid, ale mina Basi powie mu, że nie bardzo mu wierzy. - Serio! Tej kasy nie ma dużo, ale będzie więcej. Zacznę grać na giełdzie - powie chłopak. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Ula ujawni Bartkowi tajemnicę prawdziwej rodziny. Po śmierci babci ojciec pijak oddał ją do domu dziecka - ZDJĘCIA

W 1639 odcinku "M jak miłość" Basia zacznie po cichu obawiać się, że w Dawidzie znów obudził się manipulant i oszust. On zapewni jednak, że wszystko ma ustalone z tatą, postępuje legalnie i mówi prawdę. Basia zresztą uwierzy w każde jego słowo i tylko Artur w domu Mostowiaków nigdy nie zapomni czasów, kiedy chłopak częstował córkę alkoholem i narkotykami. Rogowski w 1639 odcinku "M jak miłość"  będzie ostrożny w obserwowaniu chłopaka, czego nie da rady powiedzieć o Marysi. Rogowska zachwyci się bliską relacją córki i Dawida. Nie wiedzieć czemu, nie zwróci nawet uwagi, że dzieci śpią razem w jednym łóżku, chociaż starsi prosili, żeby spali oddzielnie. To wszystko pokaże, że Dawid aż tak się nie zmienił. 

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1643: Kinga całkiem straci wzrok. Załamany Misiek ucieknie z domu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Romans Kasi i Jakuba Karskiego skończy się szybkim ślubem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze