M jak miłość, odcinek 1637: To Kasia podpowie Łukaszowi gdzie Patrycja ukryła się przed Argasińskim. Przypomni sobie jeden ważny szczegół

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1637: To Kasia podpowie Łukaszowi gdzie Patrycja ukryła się przed Argasińskim. Przypomni sobie jeden ważny szczegół

M jak miłość, odcinek 1637: To Kasia podpowie Łukaszowi gdzie Patrycja ukryła się przed Argasińskim. Przypomni sobie jeden ważny szczegół

2022-02-10 15:01

W 1637 odcinku „M jak miłość” ani Łukasz (Jakub Józefowicz) ani Argasiński (Karol Strasburger) nie odnajdą Patrycji (Alżebta Lenska), która po ucieczce od męża nie da żadnego znaku życia! Wojciechowski będzie zachodził w głowę, gdzie ukryła się jego narzeczona, ale niestety nie będzie miał żadnego pomysłu. Dopiero spotkania z byłą dziewczyną, Kasią (Paulina Lasota) w 1637 odcinku „M jak miłość” sprawi, że Łukasz przypomni sobie istotny szczegół z przeszłości swojej ukochanej! To dawna kochanka naprowadzi Wojciechowskiego na trop Argasińskiej!

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku „M jak miłość” Patrycja po uciecze od Jerzego ciągle nie da żadnego znaku życia, czym mocno zaniepokoi Łukasza! Wojciechowski zatrudni nawet Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), aby pomógł mu odnaleźć jego ukochaną, ale niestety Jakub nie będzie miał dla niego dobrych wieści, gdyż wciąż nie będzie wiedział, gdzie jest Patrycja! Podobnie jak bandyta Herman (Piotr Łukawski), którego w tym celu wynajął Argasiński. W 1637 odcinku „M jak miłość” Jakub spotka się z Łukaszem i wypyta go o szczegóły z przeszłości Patrycji, jednak Łukaszowi nic nie przyjdzie do głowy do czasu aż nie spotka się z Kasią!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1642: Bandyta Herman zacznie grozić Argasińskiemu! Jeden błąd ordynatora będzie go drogo kosztował

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Kasia naprowadza Łukasza na ślad Patrycji w 1637 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1637 odcinku „M jak miłość” Łukasz po ucieczce Patrycji będzie w fatalnym stanie i już nic nie będzie miało dla niego sensu! Jego widok bardzo zaniepokoi Kasię, która zaoferuje mu swoją pomoc, z której Wojciechowski skorzysta jeszcze tego samego dnia! Łukasz poprosi dawną kochankę o spotkanie i nawet nie będzie się spodziewał, że ich rozmowa stanie się kluczowa w odnalezieniu Patrycji!

- Powiesz mi, kiedy moje życie tak się popieprzyło? – zacznie podłamany Łukasz.

- A to było kiedyś normalne? – zgasi go Kasia, ale po chwili spróbuje naprawić swój błąd.

- Wiesz co robię, kiedy nic mi się nie układa? Wyobrażam sobie, że pakuję jedną torbę, idę na dworzec i wsiadam do pierwszego lepszego pociągu. Choćby nie wiem do Szamotuł – zaśmieje się.

- Do Szamotuł? A co jest w tych Szamotułach? – spyta z zaciekawieniem.

- Nieważne, ale jest to na pewno dobre miejsce do tego, żeby zapomnieć o świecie i o problemach – wytłumaczy mu, a jej słowa w 1637 odcinku „M jak miłość” okażą się dla Łukasza kluczowe!

- Poczekaj chwilkę, muszę zdzwonić – przeprosi Kasię.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1640: Marysia oburzona ostatnią prośbą Jaszewskiej. Po tym co zrobi matka Dawida odmówi jej pomocy

To osobiste wyznanie Kasi w 1637 odcinku „M jak miłość” naprowadzi Łukasza na trop Patrycji! Wojciechowski skojarzy ważny szczegół z przeszłości Argasińskiej, który będzie wiązał się właśnie ze wspomnianymi Szamotułami! Łukasz będzie niemal pewny, że to właśnie tam mogła schronić się jego ukochana i natychmiast o swoim odkryciu poinformuje Jakuba!

- Tak Łukasz? – zacznie Karski.

- Sorry za porę, ale coś mi się przypomniało. Patrycja wspominała kiedyś o pensjonacie pod Poznaniem, w okolicach Szamotuł. Jeździła tam na wakacje z rodziną, w okolicach jakiegoś jeziora. Cholera, wypadła mi nazwa tego ośrodka, ale… - wyzna Łukasz, ale Jakub szybko go uspokoi.

- Każdy trop jest ważny. Może jej kuzynka będzie coś wiedziała o tym. Jesteśmy w kontakcie – stwierdzi i od razu postanowi to sprawdzić. Czy znajdzie tam Patrycję? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1637: Argasiński urządzi demolkę w domu! Dowie się gdzie ukryła się Patrycja

Argasiński odnajdzie Patrycję przez Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze