M jak miłość, odcinek 1634: Skandal na ślubie Pawła i Franki! Naćpana Majka zacznie wydzierać się w kościele – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Skandal na ślubie Pawła i Franki! Naćpana Majka zacznie wydzierać się w kościele – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1634: Skandal na ślubie Pawła i Franki! Naćpana Majka zacznie wydzierać się w kościele – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" takiego skandalu, jaki rozegra się w 1634 odcinku, nawet Franka (Dominika Kachlik) nie wymyśliła w najgorszym śnie o nieudanym ślubie z Pawłem (Rafał Mroczek)! Przyszła pani Zduńska do ostatniej chwili będzie mocno przeżywała ceremonię i przewidywała najgorsze. Ale tego, że naćpana rywalka (Laura Samojwłoicz) przerwie zaślubiny i wrzaskiem zacznie się domagać "swoich praw", nawet góralka nie przewidziała. Jak zakończy się skandal wywołany przez Majkę w kościele? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1634 odcinku "M jak miłość" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku "M jak miłość" nareszcie doczekamy się na ślub Pawła i Franki. W pięknie przystrojonym kościele Bukowinie na państwa młodych będzie czekała szczęśliwa rodzina i przyjaciele, a specjalnie na tę okazję zaproszony ksiądz z Lipnicy (Maciej Damięcki) nie będzie krył wzruszenia. Niestety, na Frankę i Pawła będzie czekał ktoś jeszcze - ukryta bocznej nawie Majka wywoła straszny skandal!

Przy ołtarzu w 1634 odcinku "M jak miłość" gości, w oczekiwaniu na młodą parę, powita ksiądz proboszcz z Lipnicy.

 - Młodzi mnie poprosili o ten gościnny występ, miałem tremę, a tu proszę... Tyle znajomych twarzy. Wydaje mi się, jakbym był na mszy w naszej Lipnicy... - powie kapłan, widząc przed sobą Mostowiaków, Zduńkich, Budzyńkich. Do księdza uśmiechać się będą: Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) i Basia (Gabriela Raczyńska).

Jak często bywa filmach, również w 1634 odcinku "M jak miłość" państwo młodzi zaczną się spóźniać na swój ślub.  

- Czy to możliwe, że młodzi... zdezerterowali? - zapyta Piotrka (Marcin Mroczek) zaniepokojony ksiądz.

I w tym dokładnie momencie 1634 odcinka "M jak miłość" otworzą się drzwi do świątyni i stanie w nich przepiękna młoda para - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. Gdy zaczną grać organy, Artur Rogowski (Robert Moskwa) wstanie i to on poprowadzi Frankę do ołtarza. I gdy już wszystko będzie pięknie zmierzało do szczęśliwego finału, z bocznej nawy wyskoczy "zjawa"! Majka, w swojej powyciąganej bluzie z kapturem ruszy w stronę ołtarza i zacznie krzyczeć:     

 - Chwileczkę! Nie możecie tego zrobić! To mnie Paweł się oświadczył! Dostałam od niego pierścionek zaręczynowy! Paweł, powiedz im! Paweł... powiedz im!

Przerażony Paweł pokręci głową i wykona taki ruch, jakby chciał pójść w stronę Majki, ale Piotrek go powstrzyma. Majka, która oczywiście będzie naćpana, zachwieje się, ale Rogowski złapie ją w ostatniej chwili!

- Zabierzmy ją do zakrystii... - rzuci Artur do Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

- Zostawcie mnie...

Do Rogowskich w 1634 odcinku "M jak miłość" w podejdzie ciekły stryj Franki, Gutowski (Piotr Majerczyk) i zapyta:

- Co tu się dzieje?! Co to za dziewczyna?

- To nieporozumienie... Dziewczyna jest chora, przecież to widać... Proszę nie robić zamieszania... - odpowie mu Marysia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1629: Bartek zabije Jaszewskiego? Dawid go nie powstrzyma, ale Rogowski stanie w obronie mordercy Andrzejka i Marzenki - ZDJĘCIA

Ostatecznie wuj Franki pogodnym tonem zapowie wszystkim, że uroczystość zaczyna się od początku! Paweł z Franką i pobiegną do zakrystii, gdzie  półprzytomna Majka, podtrzymywana przez Marysię, będzie ledwo siedziała na krześle. 

- Karetka powinna zaraz być... Jest skrajnie wyczerpana... I pod wpływem narkotyków - powie Artur do żony.

- Nie ma z nią kontaktu... - potwierdzi Rogowska.

- Majka... Co ty wyprawiasz? - Paweł próbuje dotrzeć do Franki.

Majka będzie tak naćpana w 1634 odcinku "M jak miłość", że tylko niżej opuści głowę i coś niewyraźnie wymamrocze.

- Przykro mi, że... to wszystko tak się skończyło... Majka! Idź na leczenie... Daj sobie szansę, słyszysz? Jeszcze nie jest za późno... - powie Franka.

W tym momencie do zakrystii wkroczą ratownicy medyczni. Jak pisaliśmy jako piersi TUTAJ - ślub Pawła i Franki odbędzie się i szczęśliwi Zduńscy pojadą pięknym, czerwonym kabrioletem na wesele. Co się stanie z Majką?

Zobacz koniecznie: Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze