M jak miłość. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość, odcinek 1633: Ciężarna Aneta zrobi z Olka pantoflarza! Zacznie szastać grubą kasą i nawet Marcin mu nie pomoże - WIDEO

W 1633 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Aneta (Ilona Janyst) robi z wielkiego chirurga ortopedy, a swojego męża Olka (Maurycy Popiel), zwykłego pantoflarza! Jak widzimy na wideo z "Kulis M jak miłość" pani doktor Chodakowska postawi swojego kochanego małżonka w roli wiecznie usługującego jej chłopaka na posyłki. I jakby tego było mało, Aneta zacznie szastać pieniędzmi na lewo i prawo, aż ogołoci konto Olka z wielkich pieniędzy! Najgorsze jednak jest to, że zapatrzony żonę jak w obrazek Chodakowski, o niczym nie będzie miał pojęcia. Niestety, sprawy będą wyglądały tak źle, że nawet Marcin (Mikołaj Roznerski) mu nie pomoże! Zobacz koniecznie WIDEO i sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1633 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w "M jak miłość" jest znana ze swojego wybuchowego charakterku. Dzięki nieokiełznanemu temperamentowi ona jedna potrafiła podnieść na duchu Olka, kiedy gnił w więzieniu rozmyślając o samobójstwie. Ta dziewczyna zdołała załatwić więzienny ślub nieprzychylnej prokuraturze! Wtedy Aneta jedynie grała ciężarną narzeczoną Chodakowskiego. W 1633 odcinku "M jak miłość" jest już w zaawansowanej ciąży prawdziwej i dopiero pokaże na co ją stać!  

Jak widać na wideo z "Kulis M jak miłość" Aneta osiągnie już taki poziom wciekłości, że jedyną radą na przetrwanie w jej pobliżu, będzie grzeczne i szybkie spełnianie jej zachcianek. Niestety, Aneta zacznie aż nadto korzystać ze swojej uprzywilejowanej pozycji i przekroczy wszelkie granice przyzwoitości. Kiedy doktor Chodakowska wpadnie w szał zakupów zrobi się już nawet niebezpiecznie! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja ucieknie od Argasińskiego! Najpierw się okaleczy i wykradnie tajne dokumenty ordynatora - ZDJĘCIA

Aneta w 1633 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Izie (Adriana Kalska), że zrobiła na koncie Olka duży debet i ukrywa to przed mężem! Okaże się, że Aneta w tajemnicy przed wszystkimi kupuje na potęgę ciuchy, buty, a nawet strój wieczorowy. 

- To jest silniejsze ode mnie... Powtarzam sobie, że już dość, nie wejdę do żadnego sklepu, a potem... kupuję. Instynkt wicia gniazda. Nie do opanowania - Aneta wyzna Izie. - Gdyby Olek się o tym dowiedział, to by się załamał. On i tak uważa, że już sfiksowałam.

Wśród zakupowych zdobyczy Anety w 1633 odcinku "M jak miłość" będą m.in. suknia wieczorowa, wysokie szpilki i całe stosy nowych ubrań.

- Sporo tego... - skomentuje Iza. 

 - Promocje, promocje... Żal było nie skorzystać - będzie tłumaczyła Aneta.

Niestety, na tym szaleństwa Anety w 1633 odcinku "M jak miłość" nie skończą się. To co będzie się działo w domu doktorostwa ludzkie pojęcie przechodzi! Ciężko jest wyobrazić sobie Olka w roli "pantoflarza", który pobiegnie na każde skinienie żony. A jednak...

- Aneta do tej pory z dziećmi miała nie po drodze - ujawnia Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

- Jest ciocią raczej taką otrą, dominującą, jest  gorącej wodzie kąpana - ocenia Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". 

- Olek codziennie zadaje sobie pytanie jaką mamą będzie Aneta - dodaje nieco zasmucony Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Bo Aneta ma charakter dość specyficzny... 

- Anecie hormony buzują i odlatuje, dziwnie się zachowuje, czasami jej odwala  - mówi Adriana Kalka w "Kulisach M jak miłość". - Ona jest "Bogu ducha winna" tej sytuacji, wiadomo, że kobieta  ciąży ma różne nastroje...

- Stan błogosławiony... - wyżali się Olek Marcinowi w 1633 odcinku "M jak miłość". 

- Anetka tak ci daje w kość? - zaśmieje się  odpowiedzi Marcin. 

- Moje dwie ciąże, czyli prywatna i zawodowa zbiegły się ze sobą  czasie. I pomimo tego, że dla mnie jest to już drugi raz, kiedy będę miała ten zaszczyt zostać mamą, to jednak ten stan jest na tyle wyjątkowy, że jest go trudno odtworzyć - komentuje z dumą całą sytuację Janyst. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Najnowsze