M jak miłość, odcinek 1625: Przerażające fakty z porwania Poli! Córka Kamila ciężko chora! Wyrodna matka wydrze ją z rąk zrozpaczonej Anity i skończy się tragedią

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1625: Przerażające fakty z porwania Poli! Córka Kamila ciężko chora! Wyrodna matka wydrze ją z rąk zrozpaczonej Anity i skończy się tragedią

M jak miłość, odcinek 1625: Przerażające fakty z porwania Poli! Córka Kamila ciężko chora! Wyrodna matka wydrze ją z rąk zrozpaczonej Anity i skończy się tragedią

W 1625 odcinku "M jak miłość" wyrodna matka (Ewelina Kudeń-Nowosielska) dosłownie wydrze z rąk przerażonej Anity (Melania Grzesiewicz) małą Polę (Hania Nowosielska)! Zdradzamy: córka Kamila (Marcin Bosak) będzie w tym momencie poważnie chora! Ale Weronika nie będzie słuchać błagania Anity, wyciągnie chore dziecko z łóżka i ucieknie z brutalnym kochankiem Bartoszem (Michał Kruk)! Ujawniamy przerażające fakty o porwaniu Poli w 1625 odcinku "M jak miłość", podczas którego Anita o mało nie straci życia! Czy Kamil odnajdzie chorą Polę, zanim będzie za późno na pomoc? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1625 - poniedziałek, 3.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1625 odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami przerażających scen w domu Kamila! Kiedy Gryc odmówi wielkich pieniędzy byłej kochance, ta wróci pod jego nieobecność z agresywnym kochankiem, Bartoszem i razem porwą Polę! Przerażona Anita będzie błagała o litość dla chorego dziecka, ale sama o mało nie straci życia! 

Weronika wedrze się w 1625 odcinku "M jak miłość" do sypialni Poli i zacznie wyciągać z łóżka chore dziecko. Kiedy Anita ją tam zastanie wpadnie w panikę. 

- Co ty wyprawiasz?! Zostaw ją! - zacznie krzyczeć ukochana ciocia Poli. 

- Dzwoniłam do Kamila! Wie, że zabieram małą - skłamie Weronika.

- Nie kłam! Przed chwilą z nim rozmawiałam! Zostaw ją, Pola jest chora!

- Dlatego nikt się nią lepiej nie zajmie, niż matka - stwierdzi zimno Weronika i zabierze Polę.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1625: Marszałek zrobi z Miśka degenerata? Magda ostro weźmie się za ojca – WIDEO

Weronika z przerażoną Polą na rękach zbiegnie na dół w 1625 odcinku "M jak miłość", gdzie będzie już na nią czekał agresywny bandzior, jej kochanek Bartosz. Facet nie pozwoli już na żadne dalsze dyskusje matki i cioci o losach dziecka. 

- Jakiś problem? Na co czekasz?! Zabieraj dziecko i jedziemy! - zarządzi Bartosz. 

- Weronika, przecież widzisz, że ona się boi, jest chora. Nie rób jej tego! - zacznie błagać Anita. - Polciu, nie bój się, kochanie! Wszystko będzie dobrze! - zdąży jeszcze krzyknąć Anita. 

W tym momencie 1625 odcinka "M jak miłość" Bartosz uderzy Anitę tak, że dziewczyna upadnie i straci przytomność. Kamil wróci do domu i zastanie ją w takim stanie, w kałuży krwi na podłodze, a po Poli zaginie wszelki ślad. Czy akcja ratunkowa Kamila uda się i Pola wróci cała i zdrowia do domu?

Nie przegap: Zniewolona 3. Nowa Katia dostała pogróżki z życzeniami śmierci! Aż Katerina Kowalczuk musiała stanąć w jej obronie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze