M jak miłość, odcinek 1622: Aneta wygarnie Argasińskiemu jakim jest zboczeńcem! Ordynator wywali ciężarną żonę Olka z pracy - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1622: Aneta wygarnie Argasińskiemu jakim jest zboczeńcem! Ordynator wywali ciężarną żonę Olka z pracy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Aneta wygarnie Argasińskiemu jakim jest zboczeńcem! Ordynator wywali ciężarną żonę Olka z pracy - WIDEO

2021-12-14 21:00

W 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta (Ilona Janyst) pójdzie na całość i już kompletnie przestanie się kontrolować! Ciąża sprawi, że Chodakowskiej zaczną buzować hormony, a jej charakter stanie się jeszcze bardziej wybuchowy! Boleśnie przekona się o tym sam Argasiński (Karol Strasburger), który przekroczy wszelkie możliwe granice! W 1622 odcinku „M jak miłość” Jerzy zacznie ją molestować na środku szpitalnego korytarza, co zbulwersowana Aneta nie zostawi bez komentarza! Chodakowska zwyzywa ordynatora od najgorszych na oczach pacjentów i pracowników! Tym razem już przegnie i Argasiński jej tego nie przepuści!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku „M jak miłość” zachowanie Anety zmieni się o 180 stopni i wszystko zacznie ją irytować i wkurzać! Chodakowska zacznie wyżywać się nie tylko na Olku (Maurycy Popiel) czy sąsiadach, ale również swój bojowy nastrój przeniesie na klinikę! A to wszystko przez ciążę, która sprawi, że jej hormony jeszcze bardziej zaczną buzować! Chodakowska zmieni się nie tylko z charakteru, ale również i z wyglądu, gdyż jej biust mocno się powiększy, a ciąża będzie jej służyć! Jej promienny wygląd w 1622 odcinku „M jak miłość” od razu zwróci uwagę Argasińskiego, który posunie się za daleko i aż zacznie ją molestować na szpitalnym korytarzu!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński przeciągnie na swoją stronę kuzynkę Patrycji! Już nie będzie miała dokąd uciec – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wybuch Anety wobec Argasińskiego w 1622 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1622 odcinku „M jak miłość” Jerzy nie będzie mógł wyjść z podziwu na widok Anety i zacznie ją komplementować jak nigdy. Oczywiście nie będzie mógł się powstrzymać i od razu spojrzy na jej biust, czym doprowadzi Chodakowską do prawdziwego szału! Jego zachowanie tak zbulwersuje Anetę, że przestanie się kontrolować i naskoczy na niego na samym środku szpitala!

- Znakomicie pani wygląda. Po prostu pani promienieje. Doktor Chodakowski to prawdziwy szczęściarz – przyzna Argasiński, patrząc jej się na biust.

- Dobra, dosyć tego. Panie ordynatorze, mamy XXI wiek i naprawdę to nie jest moment, że jakiś dziaders może mi się bezczelnie gapić na cycki – zaatakuje go na samym środku korytarza.

Zachowanie Anety w 1622 odcinku „M jak miłość” mocno zszokuje Argasińskiego, który natychmiast zacznie się bronić, ale tym razem jej tego nie odpuści. Swoim „wystąpieniem” Chodakowska przekroczy wszelkie granice przyzwoitości, dlatego Jerzy nie będzie miał wobec niej żadnych skrupułów i po prostu ją zwolni!

- Proszę pani, wiek tu nie ma żadnego znaczenia. Takie zachowanie i takie słownictwo tu nie może mieć miejsca. Rozumie pani?! Zapraszam do mojego gabinetu. Oczywiście jak pani ochłonie – tym razem Aneta już przegnie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1621: Piotrek znów zdradzi Kingę?! Będzie podrywał inną na oczach żony – ZDJĘCIA

Dopiero po chwili w 1622 odcinku „M jak miłość” do Chodakowskiej dojdzie, że tym razem już przesadziła i tak sobie nagrabiła, że słowo „przepraszam” w tym przypadku już nie wystarczy!

- No, to się doigrałam. Idiotka – podsumuje swoje zachowanie.

Jeszcze w 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta zjawi się w gabinecie ordynatora, który wręczy jej wypowiedzenie umowy o pracę i ostrzeże ją, że w tej sytuacji nie wyborni jej nawet wstawiennictwo Olka (Maurycy Popiel)! Jednak tym razem reakcja jego podwładnej zaskoczy go jeszcze bardziej, gdyż Chodakowska nim zdoła cokolwiek powiedzieć, to zwymiotuje na jego biurku…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1622: Okrutna zmowa Anety i Argasińskiego! Olek o niczym się nie dowie – ZDJĘCIA

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Wygarnie mu jakim jest zboczeńcem, ale dostanie się nie tylko ordynatorowi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze