M jak miłość, odcinek 1622: Aneta i Argasiński będą w zmowie po tym jak mu nawrzuca! Olek dowie się ostatni - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1622: Aneta i Argasiński będą w zmowie po tym jak mu nawrzuca! Olek dowie się ostatni - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1622: Aneta i Argasiński będą w zmowie po tym jak mu nawrzuca! Olek dowie się ostatni - WIDEO

2021-12-14 21:10

Szok w 1622 odcinku „M jak miłość”! Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) przejdzie sam siebie i tym razem dokona niemożliwego! Bezwzględny ordynator przeciągnie na swoją stronę Anetę (Ilona Janyst), razem z którą będzie spiskował przeciwko Olku (Maurycy Popiel) i nawet zbyt mocno się przy tym nie wysili! W 1622 odcinku „M jak miłość” Argasiński i Chodakowska dogadają się miedzy sobą i zwiążą się pewną tajemnicą, o której żadne z nich nie piśnie nawet słówka Olkowi! Oboje będą świetnie bawić się jego kosztem i wprawią go w jeszcze większe zdezorientowanie! Poznajcie wszystkie szczegóły i zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku „M jak miłość” Jerzy zyska kolejnego koalicjanta w klinice, choć chyba nikt nie spodziewałby się, że zostanie nim sama Aneta! Chodakowska nigdy nie lubiła się z ordynatorem, który traktował ją przedmiotowo i uważał, że w swoim fachu jest zdecydowanie gorsza od mężczyzn! Odsuwał ją od planowych operacji i karał za najmniejszy błąd! Ostro zaszedł jej również za skórę, gdy przymknął oko na działania bezczelnego Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz), który bez żadnych skrupułów w miejscu pracy molestował Kasię (Paulina Lasota)! Ordynator zamiótł sprawę pod dywan, a nawet zrobił z Arka swojego następcę, oszukując Olka! Jednak w 1622 odcinku „M jak miłość” stosunki między Chodakowską i Argasińskim polepszą się do tego stopnia, że nawet zaczną spiskować przeciwko jej mężowi!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński przeciągnie na swoją stronę kuzynkę Patrycji! Już nie będzie miała dokąd uciec – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Aneta i Jerzy spiskują za plecami Olka w 1622 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1622 odcinku „M jak miłość” hormony Anety zaczną buzować! Chodakowską wszystko będzie drażnić i zacznie wyżywać się na ludziach! Dostanie się nawet Argasińskiemu, którego tak zwyzywa od najgorszych, że postanowi ją zwolnić!  W swoim gabinecie wręczy jej wypowiedzenie, na które Aneta zwymiotuje! Dopiero wtedy przyzna się szefowi, że jest w ciąży, a on nagle zmieni do niej swój stosunek i zatrzyma ją w pracy!

- Raz jeszcze przepraszam i obawiam się, że to wypowiedzenie będzie trzeba wystawić jeszcze raz – zacznie Aneta.

- Nie, zapomnijmy o całej sprawie. Teraz wszystko rozumiem. Hormony szaleją i pani nie jest sobą. Muszę pani powiedzieć, że moja żona w ciąży nie takie rzeczy wyprawia. Naprawdę zachowuje się bardzo dziwnie i nawet musiałem poprosić o pomoc kolegę psychiatrę… – Argasiński nieco się zagalopuje.

Wtedy w 1622 odcinku „M jak miłość” Jerzy odkryje, że był nieco zbyt wylewny i powiedział o stanie Patrycji (Alżbeta Lenska) o kilka słów za dużo! Poprosi Anetę, aby zachowała te informacje dla siebie, na co jego podwładna przystanie, jeżeli on również nie powie o niczym Olkowi!

- Mam taką prośbę do pani, żeby akurat w tej sprawie zachowała pani dyskrecję, dobrze? – Argasiński nieco się zagalopuje.

- Tak, tak, oczywiście. A czy ja mogę prosić o to samo? Mąż jeszcze nic nie wie – zrewanżuje się.

- Tak, oczywiście. Będę milczał jak grób – dogadają się.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1621: Anita odkryje jak Kamil ją wykorzystuje! Nie zgodzi się na ślub - WIDEO

Wówczas w 1622 odcinku „M jak miłość” w gabinecie Jerzego zjawi się Olek, którego ordynator natychmiast wezwał po wybuchu Anety! Oczywiście Argasiński dotrzyma słowa, jakiego dał Anecie i nie powie o ich sekrecie Chodakowskiemu, który będzie mocno zagubiony, jak zobaczy na fotelu ordynatora Anetę, dla której Jerzy jest miły jak nigdy!

- Pan mnie wzywał, ordynatorze? – spyta zdezorientowany.

- Tak, niech pan usiądzie, bo chciałbym z panem porozmawiać. Chodzi o tego młodego pacjenta, bo słyszałem, że macie z nim jakieś problemy. A pani doktor już dziękuję bardzo - uśmiechnie się. 

- Dziękuję bardzo – powie Aneta i wyjdzie w 1622 odcinku „M jak miłość”, czym jeszcze mocniej wprawi kompletnie pogubionego Olka w zakłopotanie!

- No właśnie, wiec do rzeczy… – kontynuuje Argasiński.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Wygarnie mu jakim jest zboczeńcem, ale dostanie się nie tylko ordynatorowi
Najnowsze