M jak miłość, odcinek 1621: Marta uratuje Patrycję z więzienia Argasińskiego? Tylko ona im została - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Marta uratuje Patrycję z więzienia Argasińskiego? Tylko ona im została - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1621: Marta uratuje Patrycję z więzienia Argasińskiego? Tylko ona im została - WIDEO, ZDJĘCIA

Cała nadzieja w "M jak miłość" w Marcie (Dominika Ostałowska)! W 1621 odcinku serialu już tylko Wojciechowska będzie umiała uwolnić ciężarną Patrycję (Alżbeta Lenska) z rąk Argasińskiego (Karol Strasburger). W nowych odcinkach podły małżonek zatrudni sobie do pomocy "opiekunkę", która dostanie za zadanie karmić Argasińską psychotropami i odciąć ją od całego świata. Ujawniamy: zrozpaczony sytuacją ukochanej Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie proponował Patrycji ucieczkę, ale kiedy nic nie wskóra, zacznie błagać matkę o pomoc. Czy w 1621 odcinku "M jak miłość" Marta weźmie na siebie rolę wybawicielki zniewolonej Patrycji i uratuje swojego wnuka i miłość swojego syna?

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" Patrycja zwierzy się Marcie z koszmaru, jaki zafundował jej Argasiński. Matka dziecka Łukasza zdradzi przyjaciółce, że żyje już tylko nadzieją na ucieczkę do kuzynki do Gdańska i wyrwanie się z tego koszmaru. Jednak nie będzie świadoma, że Argasiński założył w domu podsłuch i zna wszystkie plany swojej żony! Kiedy ordynator odetnie żonie ostatnią drogę wyrwania się z tego koszmaru, Patrycja załamie się. Czy Marta będzie w stanie jej pomóc?

- Cała nadzieja jest w Marcie. Pomimo tego, że jest tak zagmatwana ta sytuacja, to ta przyjaciółka chroniąc swojego syna, jest przy Patrycji - zdradza Lenska w "Kulisach M jak miłość".  - Pomaga Patrycji, żeby donosiła ciążę, żeby urodziła. Może wszystko się uda wtedy - dodaje grająca Patrycję aktorka z uśmiechem. 

Zobacz też: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

- Może mogłabyś jakoś wybadać ten temat? - Łukasz poprosi matkę o pomoc. 

W 1621 odcinku "M jak miłość" jednak cała sytuacja będzie wyglądała tragicznie i Marta będzie jedyną osobą, która wysłucha Argasińskiej i zrozumie. Czy będzie w stanie zrobić coś, co uwolni ciężarną Patrycję z koszmaru domowego więzienia? 

Zapłakana Patrycja w 1621 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Marcie, że traci pamięć. Wszystko przez manipulacje Argasińskiego, który będzie chował przed nią ważne przedmioty i udawał, że nie ma pojęcia co się z nimi stało. Tak Patrycja zgubi komórkę, a nawet samochód na parkingu! 

- Nie wiem co się ze mną dzieje, jestem jakaś taka roztargniona, zasypiam na stojąco... - Patrycja będzie zalewać się łzami. 

- Nie możesz tego ciągnąć, musisz się spakować i wyjechać od męża! - oznajmi Marta. Tyle, że ta ostatnia droga ucieczki właśnie zostanie odcięta...

Ujawniamy, że Marta jednak nie odpuści i w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będzie starała się zrobić wszystko, aby pomóc swojemu synowi i uwolnić swojego wnuka i jego matkę z łap podłego Argasińskiego. W jej ostatnia nadzieja na szczęśliwy finał tej historii.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1623: Rafał zabije Jaszewskiego? Kolejny straszny wypadek w Grabinie 

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze