M jak miłość, odcinek 1616: Aneta powie Karolinie, że jest jej siostrą! Piłkarka pokaże prawdziwą twarz i oskarży ją o kłamstwo - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1616: Aneta powie Karolinie, że jest jej siostrą! Piłkarka pokaże prawdziwą twarz i oskarży ją o kłamstwo - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1616: Aneta powie Karolinie, że jest jej siostrą! Piłkarka pokaże prawdziwą twarz i oskarży ją o kłamstwo - ZDJĘCIA

2021-11-23 20:44

W 1616 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) powie Karolinie (Oliwia Motyka-Radłowska), że są siostrami, że miały tego samego ojca, Roberta Kryńskiego! Wybierze jednak kiepski moment na ujawnienie nastoletniej piłkarce prawdy, że są rodziną. Karolina w 1616 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wściekłością i oskarży Anetę o kłamstwo. Zarzuci Chodakowskiej, że o wszystkim wiedziała, dlatego się nad nią zlitowała i tak jej pomagała. Ostra reakcja siostry Anety pociągnie za sobą fatalne skutki. Siostry pokłócą się, a Karolina odsunie się od Chodakowskich! Nie będzie chciała znać Anety.

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1616 odcinku "M jak miłość" Aneta zbierze się na odwagę i wyjawi Karolinie, że jest jej przyrodnią siostrą, starszą córką Roberta Kryńskiego, którą ojciec zostawił kiedy była mały dzieckiem, zdradzał jej matkę Iwonę (Hanna Śleszyńska), a potem ożenił się z matką piłkarki. Zanim to jednak nastąpi Karolina zwierzy się Chodakowskiej, że prawie nie znała ojca, bo Robert porzucił rodzinę na rok przed śmiercią! Przy okazji odwiedzin na grobie ojca na cmentarzu Aneta odkryje prawdę o siostrze. Rozpozna bowiem kwiaty, które Karolina kupi dla swojego zmarłego taty. Ponieważ piłkarka wyjedzie na zgrupowanie z drużyną na kilka dni, Chodakowska wstrzyma się z rozmową na temat ich ojca.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Aż do 1616 odcinka "M jak miłość" Aneta nie będzie wiedziała jak powiedzieć Karolinie, że są siostrami. Okazja nadarzy się kiedy Chodakowska wda się w kłótnię z trenerem (Łukasz Pawlak) Karoliny. To jemu pierwszemu wyzna, że wtrąca się w sprawy nastolatki, bo są rodziną. Karolina, która podsłucha ich awanturę początkowo pomyśli, że lekarka kłamie, żeby jakiś wytłumaczyć się przed trenerem ze swojej troski o dziewczynę, z tego, że chce mieć wpływ na jej życie. 

Wreszcie Aneta w 1616 odcinku "M jak miłość" nie zdoła dłużej milczeć. Powiadomi niczego niespodziewającą się nastolatkę, że jest jej starszą siostrą, córką Roberta Kryńskiego. W nadziei, że wiadomość ta sprawi jej radość. Reakcja piłkarki będzie zupełnie inna niż Chodakowska oczekiwała. Szczera rozmowa zmieni się jednak w kłótnię, a Karolina zarzuci Anecie, że o wszystkim wiedziała, już kiedy była jej pacjentką w szpitalu i celowo to ukryła.

- To jakiś żart, tak? - Karolina nie będzie wierzyła własnym uszom. - Wszyscy całe moje życie mnie okłamywali, oszukiwali... Ty jedna byłaś inna i wierzyłam ci bezgranicznie! A okazało się, że jesteś największą kłamczuchą i oszustką! Od kiedy o tym wiesz, co? Najpierw chciałaś mnie sprawdzić, tak? Przetestować? Nie jestem żadnym pieprzonym królikiem doświadczalnym! - siostra Anety w 1616 odcinku "M jak miłość" wpadnie w taki gniew, że nie będzie chciała mieć z nią nic wspólnego.

I na nic się zdadzą prośby Anety w 1616 odcinku "M jak miłość", by spokojnie porozmawiały i wszystko sobie wyjaśniły.  - Jesteś taka sama jak wszyscy! Nie chcę cię znać! - krzyknie Karolina na pożegnanie. Co ciekawe to Olek (Maurycy Popiel) na wieść o kłótni Anety z Karoliną postanowi działać, żeby siostry się pogodziły. Pojedzie do piłkarki do internatu i przekona ją, by dała Anecie szansę.

M jak miłość. Tajemnicza pacjentka siostrą Anety! Dla niej Chodakowska przekroczy wszelkie granice i zostanie matką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze