M jak miłość, odcinek 1614: Anita wskoczy do łóżka Kamilowi, ale dla niego liczy się tylko Magda - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1614: Anita wskoczy do łóżka Kamilowi, ale dla niego liczy się tylko Magda - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1614: Anita wskoczy do łóżka Kamilowi, ale dla niego liczy się tylko Magda - ZDJĘCIA

2021-11-09 21:47

W 1614 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) sama z siebie wskoczy do łóżka Kamilowi (Marcin Bosak)! Gryc dowie się, że sekretarka może już przeprowadzać się do nowego mieszkania, ale nie będzie chciał jej wypuścić. Znów zostanie u niego na noc. Tym razem w 1614 odcinku "M jak miłość" nie będą grzeczni! Anita pójdzie do innego pokoju, ale w nocy zakradnie się do sypialni Kamila i wskoczy mu do łóżka. Wreszcie przeżyją upragnioną chwilę, ale czy seks wszystkiego nie popsuje? Dla Gryca wciąż będzie liczyła się Magda (Anna Mucha).

"M jak miłość" odcinek 1614 - wtorek, 16.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1614 odcinku "M jak miłość" Anita obwieści, że znalazła mieszkanie i jest gotowa się wyprowadzić, chociaż tak naprawdę wcale tego nie chce. - Właśnie dzwoniła babka od tej kawalerki. Mogę wprowadzić się od zaraz, więc nie będę już wam siedziała na głowie - poinformuje kobieta w 1614 odcinku "M jak miłość". - Zostań... Przecież całkiem nieźle tu razem funkcjonujemy - zacznie nalegać Kamil. - Nie wiem, co do ciebie czuję, ale na pewno... bardzo, bardzo cię lubię... - doda. Anita zacznie być w konsternacji i wreszcie też rzuci miłym słowem do prawnika.  - Ty też nie jesteś taki beznadziejny, jak na początku myślałam... - powie przewrotnie Anita i zacznie mieć wątpliwości czy wyprowadzka jest jej naprawdę potrzebna i czy nie woli zostać z prawnikiem i małą Polą (Hanna Nowosielska).

Zobacz najnowsze zdjęcia Anity i Kamila z 1614 odcinka "M jak miłość">>>

- Obiecuję, że zacznę cię słuchać. Nie chcesz moich głupich żartów i aluzji, więc koniec z tym. Nie będę na siłę ciągnął cię do łóżka. Słowo - zapewni Kamil w 1614 odcinku "M jak miłość". - Doceniam to. Jestem wykończona... Dobranoc - rzuci kobieta, ale chwilę później zrozumie, że ona też czuje do mężczyzny o wiele więcej niż do zwykłego kolegi. Wreszcie się odważy na śmiały krok. W nocy wejdzie do sypialni Gryca, co on od razu usłyszy. - Nie możesz spać, myszko? - zapyta prawnik. - Nie bardzo - usłyszy w odpowiedzi.

Przeczytaj: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

W 1614 odcinku "M jak miłość" Kamil i Anita rzucą się sobie w ramiona. Zaczną uprawiać namiętny seks, ale czy to faktycznie scali ich relację? Gryc zawsze pamięta i będzie pamiętał o Magdzie. 

- Na pewno Magda była największą miłością Kamila i rzeczywiście jakoś się to fajnie potoczyło, że oni przeszli teraz w głęboką przyjaźń, wspominając z sentymentem to, co było. Wspaniałe jest to, że czasami nieporadny życiowo Kamil i jeszcze raczkujący w tej strefie bycia ojcem może liczyć na jej wsparcie - mówi Marcin Bosak w kulisach "M jak miłość". - Z Kamilem ta relacja jest bardziej podszyta pierwiastkiem seksualnym. To też wynika z postaci Kamila, to on ustawia tę relację w ten sposób - dodaje Anna Mucha, co dobitnie wyjaśnia, że Gryc nigdy nie zapomni o Magdzie.

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Najnowsze