M jak miłość, odcinek 1613: Podły Argasiński zniszczy ciężarną Patrycję. Nigdy nie ucieknie- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1613: Podły Argasiński zniszczy ciężarną Patrycję. Nigdy nie ucieknie- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1613: Podły Argasiński zniszczy ciężarną Patrycję. Nigdy nie ucieknie- ZDJĘCIA

2021-11-09 20:08

W 1613 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) załatwi Patrycję na całego. Nie dość, że zrobi z niej więźnia we własnym domu, to jeszcze wmówi jej i każdemu naokoło, że kobieta to wariatka! To Marta (Dominika Ostałowska) odwiedzi zastraszaną koleżankę i zobaczy, że ta jest naprawę w złym stanie. Jerzy (Karol Strasburger) da prawdziwy popis. Jak tylko dotrą go słuchy, że żona planuje ucieczkę, on spróbuje z niej zrobić niepoczytalną! Najchętniej zamknąłby ją w psychiatryku, by była skazana na jego łaskę.

"M jak miłość" odcinek 1613 - wtorek, 9.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1613 odcinku "M jak miłość" Patrycja wyjdzie już ze szpitala, a zalecenia lekarzy będą proste - ma dużo odpoczywać i się nie stresować. Życie u boku Jerzego skutecznie jej to utrudni. Kobieta będzie do tego stopnia zastraszana i gnębiona psychicznie, że pomyśli o ucieczce od męża tyrana. Nie wie jednak, że w 1613 odcinku "M jak miłość" jej każdy ruch nadal będzie śledzony przez wysłanników ordynatora.

- Nie wytrzymuję już tego napięcia, żyję jak w potrzasku... - wyzna kobieta Marcie. - Przede wszystkim powiedz, co mówią lekarze - zainteresuje się Wojciechowska. - Jeśli będę leżeć, dużo odpoczywać, brać leki... to jest duża szansa, że donoszę tę ciążę. W tej chwili tylko na tym mi zależy. Na moim dziecku... Ale nie wyobrażam sobie dalszego życia z Jerzym - powie wprost Patrycja. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1613: Marta załatwi Argasińskego! Odkryje jak bezwzględny mąż Patrycji wyciąga z więzienia zabójców - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1613 ZWIASTUN. Olek po zdradzie wróci do Anety i dostanie od jej siostry! Argasiński zrobi z Patrycji wariatkę

- Wyjadę do Gdańska, do mojej kuzynki. Mam swoje oszczędności, na jakiś czas wystarczy.(...) Urodzę dziecko w Gdańsku... Potem wystąpię o rozwód.(...) Oczywiście nie powiem o tym Łukaszowi. Nie narażę go na takie niebezpieczeństwo... - doda w 1613 odcinku "M jak miłość". Nie będzie wiedziała, że mąż już czai się, by zrobić z niej wariatkę. Jerzy uruchomi kontakty i wmówi lekarzowi z psychiatrii, że żona cierpi na depresję i potrzebuje pomocy. Mało tego, zacznie to wmawiać samej Patrycji!

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 824: Śmierć Piotra Korbana. Zdąży wyznać miłość Hani Sikorce i wyląduje na stole operacyjnym Michała - ZDJĘCIA

W 1613 odcinku "M jak miłość" Jerzy zrobi Patrycji przysłowiową "wodę z mózgu". Zacznie jej wmawiać, że ma zaniki pamięci. Wszystko przez to, że bandyta Herman (Piotr Łukawski) doniesie ordynatorowi w 1613 odcinku "M jak miłość", że kobieta kupiła bilet do Gdańska i wypłaciła sporą część gotówki. Jerzy nie może dać pokazu siły na ciężarnej kobiecie, więc zacznie wdrażać plan wykończenia jej psychicznie. Podły Argasiński nie odpuści, by kobieta zniknęła z dzieckiem i go zostawiła. Jest gotowy na wszystko. 

M jak miłość. Totalna metamorfoza Izy. Marcin oszaleje z miłości do żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze