M jak miłość, odcinek 1612: Choroba córki Oli połączy ją z Tadeuszem! Zamieszkają razem dla Gabrysi - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1612: Choroba córki Oli połączy ją z Tadeuszem! Zamieszkają razem dla Gabrysi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1612: Choroba córki Oli połączy ją z Tadeuszem. Zamieszkają razem dla Gabrysi - ZDJĘCIA

2021-10-29 8:02

W 1612 odcinku "M jak miłość" Ola (Justyna Karłowska) będzie drżała ze strachu o życie córki Gabrysi (Sara Lesiczka), która poważnie zachoruje i przejdzie serię badań w przychodzi Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Była kochanka Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) nie ośmieli się prosić go o pomoc, bo w 1612 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że sadownik jest zakochany w innej kobiecie! Choroba małej Gabrysi otworzy jednak Tadeuszowi oczy! Zrozumie, że to z Olą chce być i dla dobra dziecka zaprosi ją do swojego domu. Zamieszkają razem i zostaną parą? Sprawdź co się wydarzy w wątku Oli i Tadeusza w "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1612 odcinku "M jak miłość" Ola i Tadeusz będą razem i to ona sprawi, że samotny sadownik z Grabiny, który zmienia kochanki jak rękawiczki zapomni wreszcie o tragicznej śmierci swojej narzeczonej Moniki i rozpocznie nowe życie? Ostatnio w "M jak miłość" minął rok o strasznego wypadku ukochanej Tadeusza, która zginęła na drodze w Grabinie, zabita przez pirata drogowego, który zostawił ją na pastwę losy. Zrozpaczony Tadek poszedł nawet na cmentarz, odwiedził grób Moniki, której śmierć wpłynęła na to jakim stał się mężczyzną.

Po tej bolesnej stracie Tadeusz w "M jak miłość" zaczął szukać miłosnych przygód, seksu bez zobowiązań, a we wsi zrobiło się o nim głośno, zyskał opinię seryjnego uwodziciela, łamacza kobiecych serc. Jedną z byłych kochanek Kiemlicza jest właśnie Ola, z którą spędził tylko jedną noc i później zostawił. Los połączył ich jednak znowu w dniu narodzin jej córeczki! Co więcej Ola próbowała wmówić Tadeuszowi, że jest ojcem Gabrysi! W dniu dramatycznego porodu w "M jak miłość" wyszło jednak na jaw, że to córka grabarza Leona (Dariusz Toczek).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1612: Budzyńscy wyrzucą Marzenkę i Andrzejka z siedliska? Teraz to będzie dom Magdy i Andrzeja!

Ostatecznie w "M jak miłość" Tadeusz pomógł Oli gdy potrzebowała praca, zatrudnił ją u siebie, żeby razem z nim, Ulą (Iga Krefft) i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) zajmowała się aranżacją i pielęgnacją ogrodów. Bo sadownik prowadzi też własną firmę. I tak uczucie, które połączyło tych dwoje pierwszej wspólnej nocy narodziło się na nowo. Wszystko jednak skomplikowała ostatnia kochanka Tadeusza, oszustka i naciągaczka Edyta (Kamila Urzędowska). Ola zobaczyła ich razem w 1609 odcinku "M jak miłość" i postanowiła wybić sobie Kiemlicza z głowy.

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

Nie na długo, bo w 1612 odcinku "M jak miłość" Ola znów będzie potrzebowała pomocy. Gabrysia zachoruje, a objawy choroby, którą wykryje u niej Rogowski będą wskazywały na groźne zatrucie związane ze skażenie ziemi w Grabinie! Córka Oli fatalne wyniki badań w związku z toksycznymi odpadami składowanymi w garbarni, która będzie obok domu samotnej matki!

Choroba Gabrysi w 1612 odcinku "M jak miłość" będzie dla Tadeusza impulsem, żeby zaczął działać. Gdy dowie się, że córka Oli jest chora zaproponuje byłej kochance, żeby przeprowadziła się do jego domu, gdzie obie będą bezpieczne i nienarażone na toksyny. Tego dnia w 1612 odcinku "M jak miłość" Tadeusz popędzi też Edytę, która przyjedzie do niego licząc na to, że wyciągnie od sadownika trochę pieniędzy. Zacznie nawet szperać mu w domu!

Tadeusz w 1612 odcinku "M jak miłość" znów udowodni Oli jakim jest troskliwym, czułym mężczyzną, idealnym kandydatem na ojca Gabrysi, skoro grabarz Leon wyparł się córki. - Nie możecie tu zostać, dopóki sanepid nie zrobi z tym porządku! Spakuj siebie, Gabrysię i na jakiś czas przenieście się do mnie... Cała góra domu stoi pusta! - stwierdzi.

W 1612 odcinku "M jak miłość" Ola nie zgodzi się od razu. Uwierzy, że Tadeusz ma szczere chęci, lecz nie zapomni o tym jak traktuje kobiety, z którymi sypia, żeby później je zostawić. - Żadne "ale"! Tu chodzi o zdrowie twojej córki! - doda sadownik. Wydaje się, że w 1612 odcinku "M jak miłość" Ola wreszcie się przełamie, zamieszka z Tadeuszem i będą nareszcie razem.

M jak miłość odc. 1612. Gabrysia (Sara Lesiczka), Ola (Justyna Karłowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1612. Gabrysia (Sara Lesiczka), Ola (Justyna Karłowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany