M jak miłość, odcinek 1611: Olek po wyjeździe Izy zamieszka z Marcinem! Bracia Chodakowscy będą topić smutki w alkoholu

i

Autor: vod tvp M jak miłość, odcinek 1611: Olek po wyjeździe Izy zamieszka z Marcinem! Bracia Chodakowscy będą topić smutki w alkoholu

M jak miłość, odcinek 1611: Olek po wyjeździe Izy zamieszka z Marcinem! Bracia Chodakowscy będą topić smutki w alkoholu

W 1611 odcinku "M jak miłość" zobaczymy co się będzie działo z Marcinem (Mikołaj Roznerski) po wyjeździe Izy (Adriana Kalska) i dzieci. Bracia Chodakowscy zamieszkają razem! Olek (Maurycy Popiel) przeprowadzi się do Marcina i zaczną "kawalerskie" życie z wielką ilością alkoholu w roli głównej. I jak się okazuje, będą mieli towarzystwo, a tematem ich rozmów będą młode, piękne kobiety! Marcin jako jedyny w 1611 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że to się może dla nich źle skończyć. Ale czy nie za późno?

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" stanie się to, co zostało już zapowiedziane - Iza z dziećmi spakują się i wyjada do Gródka, gdzie Chodakowska znalazła nową pracę. Wszyscy będą bardzo smutni tego dnia, a najbardziej cierpieli będą najmłodsi Chodakowscy. 

- Szkoda tato, że nie jedziesz z nami - powie smutny Szymek (Staś Szczypiński) przy pożegnaniu.

Widać będzie w 1611 odcinku "M jak miłość" , że i Marcinowi będzie bardzo ciężko, chociaż będzie robił "dobrą minę do złej gry". Ale niedługo po wyjeździe rodziny puste mieszkanie Izy i Marcina szybko się zaludni...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

- Cześć, brat! Przyniosłem ci coś na otarcie łez po wyjeździe Izy - Olek wręczy Marcinowi butelkę już w progu mieszkania. - I torbę z rzeczami, bo mnie Aneta z domu wywaliła. Mogę się przekimać? - doda młodszy Chodakowski. 

- Nie ty pierwszy, ale mam, nadzieję, że ostatni - powita brata Marcin wskazując na Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Również on w 1611 odcinku "M jak miłość" poprosi przyjaciela o nocleg z powodu swoich problemów domowych...

Panowie we trzech zasiądą do opróżniania butelki w 1611 odcinku "M jak miłość" , a podczas dźwięków lejącego się strumienia alkoholu będą prowadzili "męskie" rozmowy. 

- No i co tam nawywijałeś, braciszku? - zapyta Marcin Olka. 

- Właśnie nic! Próbowałem być miły dla jednej pacjentki...

- Czy miała powyżej 70 lat?

- No, nie do końca... Znaczy, tak bliżej 20-tu.

- Brunetka, blondynka? - zainteresuje się Jakub. 

- Blondynka... I do tego mistrzyni olimpijska w łyżwiarstwie figurowym! Panowie, co za ciało... Oczywiście też inteligencja - odpowie Olek. 

- Panowie, ja to czarno widzę - podsumuje sytuację 3 samców Marcin. 

Co się wydarzy po libacji alkoholowej u Marcina w 1611 odcinku "M jak miłość"? Zobaczymy już we wtorek, 2 listopada o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1611: Ostatnie pożegnanie Michała z Izą. Tylko jemu powie dlaczego zostawiła Marcina

Lilka z M jak miłość poszukiwana przez policję! Przerażające zdjęcia Moniki Mielnickiej z planu!
Najnowsze