M jak miłość, odcinek 1610: Majka włamie się do Pawła! Bandyta Krzysiek zrobi narkomance kompromitujące zdjęcia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1610: Majka włamie się do Pawła! Bandyta Krzysiek zrobi narkomance kompromitujące zdjęcia

M jak miłość, odcinek 1610: Majka włamie się do Pawła! Bandyta Krzysiek zrobi narkomance kompromitujące zdjęcia, żeby ją szantażować

W 1610 odcinku "M jak miłość" Majka (Laura Samojłowicz) już nie wytrzyma dłużej pozy skruszonej, złamanej przez los nieszczęśnicy. Narkomanka będzie już nie tylko coraz bardziej bezczelnie kradła pieniądze z bistro, ale da upust swojej obsesji na punkcie Pawła (Rafał Mroczek). Majka włamie się do rowerowni Zduńskiego i zrobi tam coś coś naprawdę obrzydliwego, ale będzie miała pecha! Tropem byłej kochanki Pawła będzie podążał w 1610 odcinku "M jak miłość" odtrącony narzeczony Franki (Dominika Kachlik), bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który przyłapie Majkę na gorącym uczynku, strzeli jej kilka zdjęć, a następnie zmusi do współpracy. To się może tylko źle skończyć, tylko pytanie: dla kogo? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1610 odcinku "M jak miłość" Majka zrobi się już naprawdę bezczelna. Pomimo ostrzeżeń Kingi (Katarzyna Cichopek), która nie nie ufa dawnej kochance Pawła od początku jej powrotu, Chojnacka poczuje się w bistro na tyle pewnie, że będzie kradła coraz większe kwoty w biały dzień! I nawet przyłapana wymiga się z tego bez trudu...

Młody kelner Maciek zauważy w 1610 odcinku "M jak miłość", że w kasie bistro brakuje 200 zł. Co na to Majka? Natychmiast skieruje uwagę wszystkich na śliczną Alę (Alicja Ostolska), sugerując, że to ona podkrada pieniądze na swoje szaleństwa! Chojnacka tak się rozzuchwali, że po akcji w bistro zakradnie się do... rowerowni Pawła. I tu szczęście przestanie oszustce sprzyjać. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

Okaże się w w1610 odcinku "M jak miłość", że bandyta Krzysiek, dyszący żądzą zemsty na Pawle i France, podąża za dawną kochanką Zduńskiego trop w trop. I w ten sposób trafi na włamanie Majki do rowerowni, a kiedy zobaczy co ona tam zrobi, wszystko sfotografuje!

Majka w w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie tulić się do... swetra Pawła i obwąchiwać ślady byłego kochanka. W tej właśnie pozie zostanie uwieczniona na zdjęciach Krzyśka, który nie będzie zwlekał i szybko zacznie narkomankę szantażować. To właśnie w ten sposób bandyta zmusi Majkę do współpracy i wykorzysta jej desperację przy okazji przygotowań do ślubu Franki i Pawła.

Jaki numer wykręci para zwyrodnialców w najważniejszym dniu przyszłym państwa Zduńskich? Przekonamy się śledząc wątek już od 1610 odcinka "M jak miłość".   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Wyjątkowa randka Pawła i Magdy. Wypomni jej, że miała z nim wziąć ślub! - ZDJĘCIA

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Najnowsze