M jak miłość, odcinek 1609: Ula i Bartek wrócą do dawnego domu. Pokażą też córkę Lisieckich - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Ula i Bartek wrócą do dawnego domu. Pokażą też córkę Lisieckich - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1609: Ula i Bartek wrócą do dawnego domu. Pokażą też córkę Lisieckich - ZDJĘCIA

2021-10-12 8:40

W 1609 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) po długiej przerwie wrócą do swojego dawnego domu, siedliska w Grabinie, które opuścili kiedy sprzedali pensjonat, by spłacić długi. Pierwszy raz od dawna młodzi Lisieccy spotkają się ze swoją najbliższą rodziną. Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) w 1609 odcinku "M jak miłość" przyjmą ich z radością i przy okazji pochwalą się jak wyrosła ich córka Kalinka (Oliwia Kępka). Ale rodzinną sielankę Lisieckich przerwą dramatyczne wiadomości, a zmiany, które nastąpią dotkną ich wszystkich. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1609 odcinku "M jak miłość" zdecydują się na powrót do siedliska w Grabinie! Od czasu sprzedaży pensjonatu Jackowi Kotowskiemu (Tomasz Sobczak), ojcu Lilki (Monika Mielnicka), nie mieli zbyt wielu okazji, by gościć w dawnym domu. Dla Uli było to wyjątkowo trudne i bolesne, bo po tym co zrobiła w Australii, wpakowała się w takie długi, że musiała wszystko sprzedać. Gdyby nie pomoc rodziny, a zwłaszcza babci Barbary (Teresa Lipowska), która przyjęła wnuki pod swój dach, oddała mi strych domu w Grabinie, by mogli tam urządzić sobie mieszkanie, nie wiadomo co by było z Ulą i Bartkiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1609: Tragiczny powrót Marzenki i Andrzejka. Stracą siedlisko, bo ojciec Lilki wszystko sprzeda i dobije ich siostra - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

W 1609 odcinku "M jak miłość" nastąpi chwila, której Ula tak bardzo będzie się bała - wizyta w siedlisku u Marzenki i Andrzejka. Tym samym pierwszy raz w tym sezonie "M jak miłość" widzowie zobaczą jedną z bardziej lubianych par - starszych Lisieckich, którzy zostali w siedlisku dzięki Jackowi, wciąż tam mieszkają i prowadzą pensjonat. Ale odwiedziny u brata Bartka, jego żony i ich prawie 2-letniej córki Kalinki w 1609 odcinku "M jak miłość" zbiegną się w czasie z dużymi zmianami u małżonków. Jednych i drugich!

Ula i Bartek w 1609 odcinku "M jak miłość" dostaną bowiem od swojego szefa, Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) zaskakującą propozycję współpracy. Sadownik z Grabiny, który wykonuje także zlecania na wykonanie ogród będzie chciał,żeby Lisieccy zostali jego wspólnikami. Oboje chętnie się na to zgodzą i w 1609 odcinku "M jak miłość" podzielą się swoim szczęściem z Marzenką i Andrzejkiem.

Oni z kolei w 1609 odcinku "M jak miłość" będą się mierzyć z problemami w siedlisku! W Grabinie zjawia się Beata (Izabela Warykiewicz), przyrodnia siostra Marzenki, która spróbuje zagarnąć spadek po ich babci. A to oznacza dla Lisieckich wojnę o pieniądze, dzięki którym mieli budować swój własny dom. Jakby tego było mało, Jacek zdecyduje się na sprzedaż siedliska. Nic już go bowiem nie będzie trzymało w Grabinie odkąd Lilka wyjechała do Australii z kochankiem. Marzenka i Andrzejka w jednej chwili mogą stracić siedlisko i dom, o którym tak marzyli!

M jak miłość, odcinek 1605: Wielka radość u Uli i Bartka! Tak długo na to czekali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze