M jak miłość, odcinek 1601: Paweł załatwi typka, który podrywa Frankę! To nie jego powinien się bać – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1601: Paweł załatwi typka, który podrywa Frankę! To nie jego powinien się bać – WIDEO

M jak miłość, odcinek 1601: Paweł załatwi typka, który podrywa Frankę! To nie jego powinien się bać – WIDEO

2021-09-27 16:12

W 1601 odcinku „M jak miłość” Paweł (Rafał Mroczek) zauważy, że koło Franki (Dominika Kachlik) kręci się nowy mężczyzna. Na drodze Zduńskiego stanie kolejny rywal, który będzie miał mocną kartę przetargową! W końcu to Jarek (Dawid Ptak) jako pierwszy zjawił się na miejscu wypadku ukochanej Zduńskiego i uratował jej życie! Od tego czasu chłopak nie mógł o niej zapomnieć i wreszcie zdobył się na odwagę! W 1601 odcinku „M jak miłość” zawziętość Jarka mocno rozbawi Pawła, który postanowi sobie nieźle zażartować z zakochanego chłopaka, ale w pewnym momencie chłopak przekroczy wszelkie granice i Zduński nie będzie miał dla niego żadnej litości! Zobaczcie SCENĘ WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1601 odcinku „M jak miłość” Krzysiek (Michał Chruściel) nie da o sobie zapomnieć i wykorzysta okazję, aby kolejny raz zbliżyć się do Franki pod pretekstem przywiezienia jej oscypków z Bukowiny Tatrzańskiej. Jego widok kolejny raz zirytuje Pawła, który będzie świadkiem ich spotkania. Zduńskiemu nie spodoba się, że były Franki po tylu krzywych akcjach znów się kręci i tylko czeka na okazję, jednak jego narzeczona uspokoi go, że Krzysiek jest zupełnie niegroźny i nie musi się go bać, co niestety uśpi jego czujność. Jednak w 1601 odcinku „M jak miłość” Paweł nie będzie miał nawet chwili spokoju, gdyż obok Franki zakręci się kolejny adorator, który będzie gotowy zrobić wszystko, aby zdobyć serce prężnej góralki.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai - ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Paweł rozprawia się nachalnym Jarkiem w 1601 odcinku "M jak miłość" >>> 

W 1601 odcinku „M jak miłość” Jarek będzie obserwował Frankę z ukrycia i wykorzysta moment, gdy Paweł zostanie sam. Wtedy przysiądzie się do Zduńskiego i będzie chciał wyciągnąć od niego jak najwięcej informacji o prężnej góralce, która od ich pierwszego spotkania mocno zawróciła mu w głowie. Jarek będzie mocno zdeterminowany, co nieźle rozbawi Pawła, który postanowi zabawić się jego kosztem!

- Wyciągałem jej auto z rowu i od tego czasu nie mogę o niej zapomnieć – przyzna się Pawłowi.

- I dała ci swój numer? - zagai go. 

- Nie, no co ty gościu, nie jest tak dobrze, nie? Sprawdziłem w Internecie i wrzucała fotki z otwarcia tej knajpy. No i jestem - powie zadowolony z siebie. 

- No i super – zadrwi z niego Paweł.

Jeszcze w 1601 odcinku „M jak miłość” Zduński będzie grał przed zauroczonym Jarkiem jedynie znajomego Franki i zrobi to tak dobrze, że chłopak nawet przez chwilę nie zorientuje się, że ma przed sobą jej faceta. Paweł zrobi wszystko, aby odstraszyć adoratora, ale on będzie nieugięty.

- Bardzo ładna i fajna dziewczyna. Widać, że ma dobrą energię, ale z tego co wiem, ona ma faceta. I to coś poważnego, bo z tego co słyszałem były jakieś zaręczyny czy coś – wyjawi mu Paweł.

- Wiem, wiem. Gadałem z tym facetem przez telefon. No i mówił, że mam się odwalić od jego kobiety – stwierdzi Jarek.

- I? – ucieszy się Paweł.

- No i nie przekonał mnie – zaśmieje się Jarek.

- Okej, a widziałeś go? Bo ja go widziałem i to jest wielki chłop. Nie chciałbyś zobaczyć go w akcji – ostrzeże go Zduński.

- Wiesz nie jestem jakiś kamikadze, ale no po prostu dziewczyna nie może wyjść mi z głowy, nie? I muszę wykorzystać wszystkie szanse – przyzna zdeterminowany.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

Wtedy w 1601 odcinku „M jak miłość” Paweł nie będzie mógł sobie darować i postanowi poznać plany chłopaka, ale wciąż będzie zdziwiony, że jego ostrzeżenia wcale go nie zniechęciły.

- Podejdę do niej i szczerze jej powiem co myślę, co czuję, że nigdy wcześniej tak nie miałem. No nie wiem, może to nic nie zmieni w jej życiu, ale jak nie spróbuje to sobie tego nie wybaczę – wytłumaczy mu.

- A to widzę, że nic nie jest w stanie cię zniechęcić – lekko podirytuje się już Zduński.

Jeszcze w 1601 odcinku „M jak miłość” Zduński zgodzi się na spotkanie zakochanego Jarka z Franką, a nawet wstawi się za nim u swojej ukochanej. Góralka nieco się zirytuje, że Paweł zabawia się kosztem biednego Jarka, ale sama po chwili postanowi do niego dołączyć. Niestety w 1601 odcinku „M jak miłość” Jarek dostanie od Franki kosza, ale nawet to go nie zniechęci, czego Paweł już nie będzie mógł wytrzymać i weźmie sprawy w swoje ręce.

- To już jest przesada. Posłuchaj dostałeś swoją szansę? Porozmawiałeś z Franką? – wytknie mu Paweł.

- No tak – przyzna.

- To teraz spadaj, bo zaczynasz się narzucać – spławi go.

- Dobra – powie niepewnie, ale gdy zobaczy, że Paweł naprawdę nie żartuje postanowi odpuścić.

- No spadaj stąd, mam ci pomóc? – wkurzy się Zduński.

- Nie no luz – odejdzie przestraszony.

W 1601 odcinku „M jak miłość” Paweł pozbędzie się zauroczonego Jarka raz na zawsze, ale to wcale nie on był i będzie jego największym rywalem, gdyż jedyną osobą jaka może zagrozić w jego związku z Franką jest Krzysiek. Zduński już sam nie raz miał okazję zobaczyć na własne oczy jak bardzo nieobliczalny jest były góralki, który nie cofnie się przed niczym, aby się na nim odegrać!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1604: Naćpana Majka zrujnuje bistro Kingi. Tego będzie już dla Zduńskiej za wiele

M jak miłość, odc. 1601: Paweł (Rafał Mroczek), Jarek (Dawid Ptak)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1601: Paweł (Rafał Mroczek), Jarek (Dawid Ptak)
M jak miłość, odc. 1601: Paweł (Rafał Mroczek), Jarek (Dawid Ptak)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1601: Paweł (Rafał Mroczek), Jarek (Dawid Ptak)
M jak miłość, odcinek 1601. Paweł załatwi nachalnego adoratora Franki! To nie jego powinien się bać - jest Jarek, ale Krzysiek też się koło niej kręci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze