M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza. Wyciągnie z niego całą prawdę o wnuku! - ZWIASTUN

2021-09-21 20:50
M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

W 1600 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) stanie twarzą w twarz z oszustem, który podszywa się pod jej ukochanego wnuka! Mostowiakowa będzie błagać złodzieja, aby powiedział jej prawdę, czy widział Mateusza (Krystian Domagała) i czy on żyje! Barbara dokona pewnego rodzaju cudu - młodociany przestępca Oskar Zych (Krystian Shepherd) zacznie mówić! Ale kiedy usłyszy całą prawdę, dla niej to będzie za dużo - serce jej prawie pęknie, kiedy popłyną słowa o prawdziwych losach jej wnuka! Dramatyczna scena spotkania Barbary z oszustem już w 1600 odcinku "M jak miłość" - gwarantujemy, że każdy się mocno wzruszy! Zobacz koniecznie jak to będzie wyglądało w ZWIASTUNIE i GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" nastąpi wielki przełom w sprawie poszukiwań Mateusza! Młodociany przestępca, który ukradł mu wszystko, w tym tożsamość, zostanie aresztowany. I Barbara zrobi absolutnie wszystko, aby się z nim spotkać twarzą w twarz i dowiedzieć całej prawdy o losie jej ukochanego wnuka! Na dramatycznej i wzruszającej scenie rozmowy Mostowiakowej z Zychem trudno będzie powstrzymać łzy! Co tam się stanie?

Jako pierwszy o zatrzymaniu oszusta poinformuje Barbarę w 1600 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski). To on będzie trzymał rękę na pulsie i jako pierwszy otrzyma informacje o postępach w sprawie. 

- Ciociu, spokojnie, to jeszcze nic nie znaczy. Wygląda na to, że prawdopodobnie ten chłopak okradł Mateusza - Marcin spróbuje uspokoić Barbarę. 

- Wziął portfel, dokumenty, karty bankowe - doda rzeczowo Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). 

- I kurtkę?! Mówiłeś, że na nagraniu ten chłopak był w kurtce Mateusza! - zdenerwuje się Barbara, przewidując najgorsze. 

- No, może to była ta kurtka, może nie ta, pewności nie mamy... - będzie tłumaczył niepewnie Marcin.  

- No właśnie! Marcin, ja mam do Ciebie wielką prośbę, ja chcę z tobą pojechać do Łodzi. Chciałaby osobiście porozmawiać z tym chłopakiem! 

Marcin wprawdzie spróbuje w 1600 odcinku "M jak miłość" wytłumaczyć Barbarze, że to nienajlepszy pomysł, a do tego trudny w realizacji, ale ona nie będzie chciała nawet słuchać. Mostowiakowa będzie niezwykle przekonująca, po raz pierwszy, ale nie po raz ostatni tego dnia. Ile ją to będzie wszystko kosztować?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Ostatni prezent Patrycji dla Łukasza. Najpierw go oszuka w sprawie ciąży, a później odda mu rodzinną pamiątkę - WIDEO

M jak miłość odcinek 1600 ZWIASTUN. Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza!
M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

Marcin "stanie na głowie" w 1600 odcinku "M jak miłość" i załatwi Barbarze widzenie z Zychem. To jedna z najbardziej poruszających scen w całej historii "M jak miłość" - zrozpaczona babcia Mateusza stanie na przeciwko młodego oszusta. I będzie absolutnie szczera, kochająca, rozumiejąca i przekonująca! W ten sposób dokona czegoś, co nie uda się nawet Marcinowi - Zych zacznie mówić!

- Jesteś w tym samym wieku co mój wnuk, na pewno masz babcię, która cię kocha - zacznie łamiącym się głosem Barbara. - Zrozum mnie, ja się strasznie denerwuję! Proszę cię, jeżeli coś wiesz o Mateuszu, powiedz, błagam cię powiedz! - Barbara będzie prosić przez łzy. 

- Nie widziałem pani wnuka na oczy! - przemówi wreszcie poruszony przestępca. 

Czy oszust powie Barbarze prawdę w 1600 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Oskar Zych (Krystian Shepherd), policjantka (Monika Szwajnos)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Oskar Zych (Krystian Shepherd), policjantka (Monika Szwajnos)

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1600 odcinka "M jak miłość"! 

Sonda
Czy oszust podający się Mateusza powie Barbarze całą prawdę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze