M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza. Wyciągnie z niego całą prawdę o wnuku! - ZWIASTUN

W 1600 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) stanie twarzą w twarz z oszustem, który podszywa się pod jej ukochanego wnuka! Mostowiakowa będzie błagać złodzieja, aby powiedział jej prawdę, czy widział Mateusza (Krystian Domagała) i czy on żyje! Barbara dokona pewnego rodzaju cudu - młodociany przestępca Oskar Zych (Krystian Shepherd) zacznie mówić! Ale kiedy usłyszy całą prawdę, dla niej to będzie za dużo - serce jej prawie pęknie, kiedy popłyną słowa o prawdziwych losach jej wnuka! Dramatyczna scena spotkania Barbary z oszustem już w 1600 odcinku "M jak miłość" - gwarantujemy, że każdy się mocno wzruszy! Zobacz koniecznie jak to będzie wyglądało w ZWIASTUNIE i GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" nastąpi wielki przełom w sprawie poszukiwań Mateusza! Młodociany przestępca, który ukradł mu wszystko, w tym tożsamość, zostanie aresztowany. I Barbara zrobi absolutnie wszystko, aby się z nim spotkać twarzą w twarz i dowiedzieć całej prawdy o losie jej ukochanego wnuka! Na dramatycznej i wzruszającej scenie rozmowy Mostowiakowej z Zychem trudno będzie powstrzymać łzy! Co tam się stanie?

Jako pierwszy o zatrzymaniu oszusta poinformuje Barbarę w 1600 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski). To on będzie trzymał rękę na pulsie i jako pierwszy otrzyma informacje o postępach w sprawie. 

- Ciociu, spokojnie, to jeszcze nic nie znaczy. Wygląda na to, że prawdopodobnie ten chłopak okradł Mateusza - Marcin spróbuje uspokoić Barbarę. 

- Wziął portfel, dokumenty, karty bankowe - doda rzeczowo Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). 

- I kurtkę?! Mówiłeś, że na nagraniu ten chłopak był w kurtce Mateusza! - zdenerwuje się Barbara, przewidując najgorsze. 

- No, może to była ta kurtka, może nie ta, pewności nie mamy... - będzie tłumaczył niepewnie Marcin.  

- No właśnie! Marcin, ja mam do Ciebie wielką prośbę, ja chcę z tobą pojechać do Łodzi. Chciałaby osobiście porozmawiać z tym chłopakiem! 

Marcin wprawdzie spróbuje w 1600 odcinku "M jak miłość" wytłumaczyć Barbarze, że to nienajlepszy pomysł, a do tego trudny w realizacji, ale ona nie będzie chciała nawet słuchać. Mostowiakowa będzie niezwykle przekonująca, po raz pierwszy, ale nie po raz ostatni tego dnia. Ile ją to będzie wszystko kosztować?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Ostatni prezent Patrycji dla Łukasza. Najpierw go oszuka w sprawie ciąży, a później odda mu rodzinną pamiątkę - WIDEO

M jak miłość odcinek 1600 ZWIASTUN. Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza!
M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

Marcin "stanie na głowie" w 1600 odcinku "M jak miłość" i załatwi Barbarze widzenie z Zychem. To jedna z najbardziej poruszających scen w całej historii "M jak miłość" - zrozpaczona babcia Mateusza stanie na przeciwko młodego oszusta. I będzie absolutnie szczera, kochająca, rozumiejąca i przekonująca! W ten sposób dokona czegoś, co nie uda się nawet Marcinowi - Zych zacznie mówić!

- Jesteś w tym samym wieku co mój wnuk, na pewno masz babcię, która cię kocha - zacznie łamiącym się głosem Barbara. - Zrozum mnie, ja się strasznie denerwuję! Proszę cię, jeżeli coś wiesz o Mateuszu, powiedz, błagam cię powiedz! - Barbara będzie prosić przez łzy. 

- Nie widziałem pani wnuka na oczy! - przemówi wreszcie poruszony przestępca. 

Czy oszust powie Barbarze prawdę w 1600 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Oskar Zych (Krystian Shepherd), policjantka (Monika Szwajnos)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1600. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska), Oskar Zych (Krystian Shepherd), policjantka (Monika Szwajnos)

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1600 odcinka "M jak miłość"! 

Sonda
Czy oszust podający się Mateusza powie Barbarze całą prawdę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze