M jak miłość, odcinek 1598: Tak Iza spuchnie po alkoholu! Wystarczy jej jeden drink. Wszystko przez alergię - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1598: Tak Iza spuchnie po alkoholu! Wystarczy jej jeden drink. Wszystko przez alergię - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598: Tak Iza spuchnie po alkoholu! Wystarczy jej jeden drink. Wszystko przez alergię - ZDJĘCIA

2021-09-14 12:24

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) upije się do nieprzytomności i po raz pierwszy w życiu będzie w tak fatalnym stanie po alkoholu! To będzie akt desperacji Izy, która w ten sposób odreaguje rozwód z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Nie dość, że w 1598 odcinku "M jak miłość" podejmie najtrudniejszą decyzję w życiu, że chce się rozwieść z ukochanym, to jeszcze zupełnie sobie nie poradzi z ostatecznym rozstaniem z mężem. Zapomni o alergii na alkohol, na którą cierpi od dawna, sięgnie po butelkę i wystarczy kilka łyków, by wystąpiły fatalne skutki. Zobaczcie co się stanie z Izą! Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1598 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" rozwiodą się i nie uda im się dogadać w sprawie tego co zaszło w ich małżeństwie! Nie dość, że Chodakowscy w 1598 odcinku "M jak miłość" nadal się nie pogodzą, to jeszcze Iza zdecyduje, że chce się rozwieść z Marcinem, że skoro jej nie ufa, nie stanął za nią murem po wszystkich okrutnych akcjach Bosackiego (Dariusz Kordek), to nie ma już szans na naprawienie ich związku. A uparty i wciąż szaleńczo zazdrosny Marcin będzie obstawał przy swoim, że Iza zawiodła jego zaufanie, okłamała go wiele razy na temat tego co wydarzyło się między nią i Michał (Paweł Deląg) w Krakowie. Iza nie zdradziła go, ale nie przyznała się, że spotkała ją straszna krzywda!

Nie przegap: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza najpierw zgłosi się do Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek), by reprezentował ją w sądzie i został jej prawnikiem. A potem spotka się z Marcinem, żeby uprzedzić go, że jest gotowa na rozwód, skoro on nie chce ratować ich małżeństwa. Niestety Chodakowski w 1598 odcinku "M jak miłość" nie zrobi nic, by wybić żonie z głowy ten pomysł. Wręcz przeciwnie! Zgodzi się na rozwód, a przy okazji ustali wstępne warunki podziału majątki i opieki nad dziećmi, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska).

M jak miłość, odcinek 1598, ZWIASTUN. Iza przez rozwód z Marcinem sięgnie dna. Marcin namierzy oszusta podającego się za Mateusza. Tragedia u Zduńskic

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Patrycja powie Łukaszowi o ciąży po bestialskim napadzie! Argasiński sfałszuje wyniki DNA dziecka Wojciechowskiego

Ani z ust Izy, ani Marcina w 1598 odcinku "M jak miłość" nie padną żadne słowa sugerujące, że może się jednak pogodzą, że wrócą do siebie i będzie między nimi jak dawniej. Nic dziwnego, że Iza załamie się jeszcze bardziej i z desperacji sięgnie po alkohol, choć ma na niego alergię i w ogóle nie powinna pić.

Wystarczy, że w 1598 odcinku "M jak miłość" Iza naleje sobie jednego drinka whiskey i skosztuje kilka łyków, by wystąpiły u niej dziwne objawy alergii. Chodakowska nagle spuchnie, język zacznie jej się plątać, będzie miała zawroty głowy, jakby opróżniła co najmniej całą butelkę.

W takim stanie Izę w 1598 odcinku "M jak miłość" zobaczy Aneta (Ilona Janyst), która przyjedzie do przyjaciółki po jej rozpaczliwym telefonie. Uprzedzi pijaną Chodakowską, że ma alergię na alkohol i powinna się trzymać od niego z daleka. Dość szybko u Izy wystąpi inny niepokojący objaw, padnie jakby była zupełnie nieprzytomna z przepicia. - Chryste! Tylko tyle i taki zgon?! - zdziwi się Aneta, spoglądając na ledwo co opróżnioną butelkę i niedokończoną whiskey w szklance.

Kiedy Iza w 1598 odcinku "M jak miłość" odzyska świadomość zadzwoni do Marcina i urządzi niezłą rozróbę w mieszkaniu!

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy
M jak miłość odc. 1598. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze