M jak miłość, odcinek 1597: Paweł zatrzymany przez policję! Bandyta Krzysiek załatwi mu długą odsiadkę w odwecie za Frankę?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1597: Paweł zatrzymany przez policję! Bandyta Krzysiek załatwi mu długą odsiadkę w odwecie za Frankę?

M jak miłość, odcinek 1597: Paweł zatrzymany przez policję! Bandyta Krzysiek załatwi mu długą odsiadkę w odwecie za Frankę?

2021-09-02 12:45

W 1597 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) wpadnie w ręce policji! Według funkcjonariuszy Zduński złamie prawo i będzie musiał ponieść tego konsekwencje. Co ciekawe, narzeczony Franki (Dominika Kachlik) nie przyzna się do zarzucanych mu czynów! Paweł w 1597 odcinku "M jak miłość" oniemieje na wieść o rzekomym załamaniu przepisów i wyprze się winy. Znajdzie nawet świadków, by mieć alibi. Niedługo potem Zduńskiego dopadną kolejne nieprzyjemności i hejt spływający na rowerownię w Internecie. Szybko okaże się, że były kochanek Franki Krzysiek (Michał Chruściel) chce wsadzić Pawła za kraty.

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1597 odcinku "M jak miłość" Paweł mocno zdziwi się na widok policjantów. Okaże się, że Zduński złamał prawo, a przynajmniej tak to obwieszczą funkcjonariusze. Skołowany Paweł usłyszy, że jest piratem drogowym, który pozwala sobie na łamanie przepisów. Rzekomo miałby jeździć pod prąd i właśnie dlatego policja zażąda wyjaśnień. Narzeczony Franki w 1597 odcinku "M jak miłość" absolutnie wyprze się zarzucanych czynów i poda żelazne alibi. Wyjaśni, że podczas gdy niby łamał prawo, tak naprawdę przebywał w Grabienie. Wymieni policji świadków, którzy mogą potwierdzić jego niewinność. Niestety to początek problemów Pawła, który zacznie mieć coraz większe kłopoty. Niedługo w "M jak miłość" okaże się, że w Internecie wylewa się fala hejtu pod adresem rowerowni i jego samego. Ktoś zacznie polowanie na dobre imię Pawła. 

Przeczytaj: Śmierć Mateusza w M jak miłość. Zginie w porcie w Gdyni? Oszust udający Mostowiaka wyjawi całą prawdę! - ZWIASTUN

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Policja, która zawita do Pawła w 1597 odcinku "M jak miłość" to jedno, ale szybko wyjdzie na jaw, że Paweł znajduje się na celowniku osoby, która już nie raz próbowała go zniszczyć. To bandyta Krzysiek, były narzeczony Franki poprzysiągł, że nie dopuści do ślubu kobiety ze Zduńskim. Właśnie w 1597 odcinku "M jak miłość" zacznie wcielać swój plan w życie, kiedy to niby przypadkiem zjawi się w bistro "Nasz Zielony Sad" i odwiedzi Frankę. 

- Co ty tu robisz?!... Po co przyjechałeś? - góralka wścieknie się na widok kryminalisty. - Spokojnie, nie wściekaj się... Złapałem nową robotę, jeżdżę busem. Wpadłem ostatnio na twoją kuzynkę Helę i poprosiła, żebym podrzucił ci do bistro oscypki - zacznie się tłumaczyć Krzysiek, ale kobieta nie uwierzy w jego dobre intencje i zresztą słusznie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Patrycja okłamie Martę w sprawie ciąży! Wmówi jej, że to nie dziecko Łukasza

Na rozmowie w 1597 odcinku "M jak miłość" przyłapie ich Paweł, który mocno zdenerwuje się na widok byłego kochanka narzeczonej. 

- Możesz mi wyjaśnić, o co tu chodzi? Zamawiałaś u niego te oscypki? - zapyta Paweł, który będzie świadkiem całej sytuacji. - Zwariowałeś?! - zapyta się Franka. - To co on tu robi? Czego chce? - Zduński nie odpuści w 1597 odcinku "M jak miłość". - No błagam cię! Chyba nie jesteś zazdrosny? - wykręci się Franka. - O twojego byłego? Który ciągle kręci się w pobliżu? Nie, skąd, przyzwyczaiłem się. Nawet trochę go lubię... - rzuci z wielką ironią Paweł. 

Właśnie wtedy Krzysiek wykorzysta okazję i zrobi zdjęcia rejestracji samochodowej rywala. To on doniesie na niego na policję, a potem zamiesza się w hejt na Zduńskiego w Internecie i spróbuje zniszczyć mu interes. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze