M jak miłość, odcinek 1595: Iza tylko Marysi ujawni jak Marcin krzywdzi ją i dzieci. Nie zniesie dłużej męża! - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1595: Iza tylko Marysi ujawni jak Marcin krzywdzi ją i dzieci. Nie zniesie dłużej męża! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1595: Iza tylko Marysi ujawni jak Marcin krzywdzi ją i dzieci. Nie zniesie dłużej męża! - ZDJĘCIA

W 1595 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) przerwie milczenie i zacznie mówić cała prawdę na temat jej związku z Marcinem (Mikołaj Roznerski). W finale ostatniego sezonu serialu nie dowiedzieliśmy się, jak zakończył się kryzys w małżeństwie Chodakowskich i widzowie musieli czekać całe lato na wyjaśnienie. Już wiemy co się wydarzy! Niestety, w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo źle - załamana zachowaniem męża Iza ucieknie z dziećmi do Grabiny, gdzie wypłacze się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), co tak naprawdę czuje. Czy Ona jeszcze go kocha? Sprawdź - my już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z 1595 odcinka sagi rodu Mostowiaków!

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W pierwszym po wakacjach odcinku "M jak miłość" zobaczymy co się stanie z Izą, Marcinem i ich dziećmi. Niestety, na razie nie zapowiada się na szczęśliwe zakończenie wielkiego kryzysu u Chodakowskich. Marcin wyprowadzi się i będzie nocował w pracy, a Iza zabierze Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) i ucieknie z nimi do Grabiny. I tu, u w pięknym i spokojnym sadzie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) po raz pierwszy przemówi na temat swoich uczuć. Czy rozmowa z Marysią uratuje małżeństwo Chodakowskich? 

Do tego momentu w 1595 odcinku "M jak miłość" Iza starała się cały dramat dusić w sobie. Dla dzieci robiła dobrą minę do złej gry, ale po nocach płakała samotnie w poduszkę. W pierwszym powakacyjnym odcinku serialu w końcu jednak przemówi! Co usłyszy od niej Marysia na temat kryzysu z Marcinem? Czy Iza jeszcze go kocha? Sprawdź gdzie możesz obejrzeć przedpremierowy odcinek "M jak miłość"!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski)

- Marcin wyprowadził się z domu, śpi w biurze - zacznie zwierzenia Iza w 1595 odcinku "M jak miłość". - Dzieciom powiedział, że ma dużo pracy... Trwa to prawie miesiąc! Oczywiście próbowałam z nim rozmawiać, ale to na nic. Ma do mnie ogromny żal i widać to na każdym kroku - wyzna Marysi Iza. 

- Wydawało mi się, że Marcin rozumie, że to co się stało, to nie jest twoja wina - zauważy Rogowska. 

- Może i rozumie ale nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami... - doda Iza smutno. - Widzę, że walczy, ale to silniejsze od niego. Kiedy pozornie już wszystko wydaje się OK, nagle wszystko się sypie...

I w tym momencie 1595 odcinka "M jak miłość" Marysia zada kluczowe - nie tylko dla tej rozmowy - ale całej historii Marcina i Izy pytanie:

- Kochasz go?

- Oczywiście, że go kocham! Zrobiłabym wszystko, żeby było jak dawniej, ale nie wiem czy to jest jeszcze możliwe... 

Czy to wyznanie w 1595 odcinku "M jak miłość" zmieni koszmarną sytuację w małżeństwie Chodakowskich i od tej chwili wszystko zacznie się układać coraz lepiej? Chyba nie będzie to aż takie proste, ale szczera rozmowa Izy z Marysią na pewno przyniesie jej ulgę i ułatwi spokojne rozwiązanie problemu. 

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1595 odcinka "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze