M jak miłość, odcinek 1593: Joasia dostanie tragiczne wieści od Zosi z Francji. Zostanie zupełnie sama. Michał już jej nie będzie chciał!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Joasia dostanie tragiczne wieści od Zosi z Francji. Zostanie zupełnie sama. Michał już jej nie będzie chciał!

M jak miłość, odcinek 1593: Joasia dostanie tragiczne wieści od Zosi z Francji. Zostanie zupełnie sama. Michał już jej nie będzie chciał!

2021-05-06 11:55

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) po powrocie z Francji zostanie całkiem sama! Chodakowska wróci do Warszawy z Wojtkiem (Feliks Matecki), ale wygląda na to, że nikt tu na nią nie będzie czekał. Uczucie ukochanego Leszka (Sławek Uniatowski) straci dawną temperaturę, a i Michał będzie miał dość ciągłego proszenia o wybaczenie dawnych grzechów. Na domiar złego samotna Joasia w 1593 odcinku "M jak miłość" odbierze od Zosi (Julia Wróblewska) bardzo złą wiadomość... Życie Joasi znów zamieni się w koszmar!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Joasia wróci do "M jak miłość" w 1591 odcinku serialu - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Jednak tak naprawdę nikt nie będzie na Joasię czekał, a w 1593 odcinku przekona się, że została całkiem sama! 

Po pierwsze Joasia nie będzie miała gdzie mieszkać i aż do 1593 odcinka "M jak miłość" będzie musiała korzystać z gościnności Michała. W dodatku pisarz, choć nadal żywił będzie do ukochanej wiele ciepłych uczuć, zaproponuje jej... przyjaźń!

Chcę, żebyś miała pewność, Joasiu... To cię do niczego nie zobowiązuje. Jesteśmy - tak, jak chciałaś - przyjaciółmi. A co będzie dalej, co nam los przyniesie, tego nie wie nikt... - zapewni Joasię Michał w 1593 odcinku "M jak miłość" przyjmując ja pod swój dach.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego. Pozna okrutną tajemnicę rodziców i zabije ojca?! - WIDEO

M jak miłość. Michał przyzna, że z Joasią chodziło mu tylko o seks! Popełni największy błąd swojego życia
M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

Z kolei Leszek w ogóle się nie pojawi i w 1593 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądało na to, że po pół roku nieobecności Chodakowskiej, nareszcie się z niej wyleczył. W tej sytuacji zacznie tracić na znaczeniu pytanie, którego z kochanków wybierze Joasia, bo żaden nie będzie już jej chciał. Trudno w to uwierzyć, ale może Chodakowska po powrocie z Francji zostanie na resztę życia całkiem sama?

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia odbierze też bardzo złą wiadomość od Zosi. Najpewniej usłyszy, że umarł jej ukochany ojciec, na którego zawsze mogła liczyć niezależnie od dramatycznych burz i romantycznych uniesień w swoim życiu. To by oznaczało, że Joasia już naprawdę nie będzie miała żadnego mężczyzny u swojego boku...  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin pomyli Izę z Joasią. Zrobi z siebie wariata przez chorobę Izy - WIDEO

M jak miłość, odc. 1501. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1501. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Najnowsze