M jak miłość, odcinek 1592: Paweł uratuje Basię z łap psychola Dawida! Tylko jemu wyzna, co tak naprawdę planuje

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1592: Paweł uratuje Basię z łap psychola Dawida! Tylko jemu wyzna, co tak naprawdę planuje

M jak miłość, odcinek 1592: Paweł uratuje Basię z łap psychola Dawida! Tylko jemu wyzna, co tak naprawdę planuje

2021-05-24 21:00

Po wielkiej aferze w 1592 odcinku "M jak miłość" jaką urządzi Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak) teoretycznie ma zakaz kontaktu z Jaszewskim. Na szczęście do Grabiny przyjedzie Paweł (Rafał Mroczek), który zauważy, że młoda Rogowska potrzebuje pomocy. Zduński w 1592 odcinku "M jak miłość" inteligentnie podejdzie nastolatkę i spróbuje wyrwać ją z rąk psychola Dawida, który planuje zabójstwo i pozbycie się Mariusza (Tomasz Lulek). Basia wreszcie komuś zaufa i nie będzie jedynie biernie patrzeć się na to, co wyprawia kolega. Zduński nieźle się postara, żeby dotrzeć do omamionej Basi. Nie wszystko jednak pójdzie po jego myśli.

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka (Dominika Kachlik) pojawią się w domu w Grabienie, a Zduński postanowi rozwiązać sprawę z obrażoną na cały świat Basią. Nastolatka dostała zakaz na spotykanie się z Dawidem, w którym się zakochała i bezgranicznie mu ufa. Chłopak już nie raz okazał się być oszustem i kłamcą i udowodnił, że jest niebezpieczny. Młoda Rogowska w "M jak miłość" zdaje się tego nie zauważać, a wręcz przeciwnie - robi wszystko, co chłopak jej każe. 

W 1592 odcinku "M jak miłość" Jaszewski dowie się, że Mariusz nie jest jego biologicznym ojcem. Nie załamie się, i postanowi się zemścić. I faktycznie, od razu podzieli się z Basią planem pozbycia się mężczyzny. Zduński nie będzie miał pojęcia, że dziewczyna może za niedługo wylądować w poprawczaku!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1592 ZWIASTUN: Psychol Dawid namówi Basię na seks? Upiorny żart Kamila w nawiedzonym domu

Paweł w 1592 odcinku "M jak miłość" inteligentnie podejdzie Basię i spróbuje do niej dotrzeć.

- Mama cię nasłała? - zapyta dziewczyna widząc Zduńskiego w drzwiach.

- Babcia. Martwi się, że nie zjadłaś śniadania - Paweł uda, że przyszedł, by podać jej talerz z kanapkami. W rzeczywistości jednak będzie chciał do Rogowskiej dotrzeć.

- No i co młoda? Robisz starym taki numer? O co chodzi z tym Danielem?

- Dawidem. Poza tym i tak nie zrozumiesz - odburknie Basia.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

Basia w "M jak miłość" nie będzie dla Pawła zbyt przyjemna, ale on się nie podda.

- Możesz wierzyć lub nie, ale ja też kiedyś byłem w twoim wieku i to co teraz przeżywasz w życiu, obstawiam, że też przerabiałem... To co? Powiesz?

Basia w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo nieufna. Na pewno jednak nie przyzna się Zduńskiemu do całej prawdy i do tego, że Dawid przestraszył ją częstując alkoholem i narkotykami. Paweł jednak jako jedyny okaże jej wsparcie i uwagę. To jednak nie poskutkuje tym, że młoda Rogowska odetnie się od niebezpiecznego chłopaka. 

Najnowsze