M jak miłość, odcinek 1589: Żona Bosackiego ostrzeże Marcina. Wyciągnie bandytę na wolność, ale jemu i tak będzie mało

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1589: Żona Bosackiego ostrzeże Marcina. Wyciągnie bandytę na wolność, ale jemu i tak będzie mało

M jak miłość, odcinek 1589: Żona Bosackiego ostrzeże Marcina. Wyciągnie bandytę na wolność, ale jemu i tak będzie mało

Szok w 1589 odcinku "M jak miłość"! Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska), która ściągnęła na Marcina (Mikołaj Roznerski) nieszczęście w postaci swojego męża, wypuści drania z więzienia! Kobieta zapłaci grubą kasę de facto za to, aby Bosacki (Dariusz Kordek) mógł jeszcze bardziej zgnębić Izę (Adriana Kalska) i doprowadzić do furii jej męża. Ale trzeba przyznać, że Bosacką ruszy chyba sumienie, bo przyjdzie ostrzec Marcina, co się święci. Tyle, że to już nie nie pomoże w 1589 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" drań Bosacki wyjdzie na wolność. Ale największą sensacją jest fakt, że wypuści go zdradzana była już żona, która ściągnęła go do życia Marcina i Izy! Dlaczego Bosacka wpłaci za swojego eks bajecznie wysoką kaucję?

Anna sama wyjaśni Marcinowi w 1589 odcinku "M jak miłość" co się stało. Przyjdzie do gabinetu detektywów pokajać się, ale i ostrzec, że drań wcale nie ma zamiaru Chodakowskim odpuścić. 

- Przyszłam pana ostrzec - zacznie Bosacka swój wywód. - Mój mąż, były mąż wyszedł z aresztu

- Jak to? Zwolnili go? - zdziwi się Marcin. 

- Nie. To ja wpłaciłam za niego kaucję - przyzna się Anna. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Straszne słowa Lotty po pogrzebie Kazi! Zniszczy Jaśka przy całej rodzinie - ZWIASTUN

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość
M jak miłość, odc. 1589: Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: tvp/vod

Marcin aż zaniemówi w tym momencie 1589 odcinka "M jak miłość". na jego twarzy wymalują się szok i niedowierzanie - jak to, żona Bosackiego znów ściągnęła go do ich życia i jeszcze za to zapłaciła?

- Proszę nie pytać, jak musiałam to zrobić  Szantażował mnie... - wyzna Bosacka. - Niech pan uważa, on pana obsesyjnie nienawidzi! Będzie się na panu mścił za własne błędy, nie odpuści... Jest mi przykro, że ta jego podłość i nienawiść  skierowała się na pana

Nic jednak nie da, że pani Bosackiej zrobi się "przykro" w 1589 odcinku "M jak miłość". Bosacki na wolności pierwsze kroki skieruje do Marcina i jednym zdaniem wyprowadzi go z równowagi!

- Mam wobec ciebie poważne wyrzuty sumienia. Zataiłem parę ważnych faktów, na przykład to, że zaliczyłem twoją żonę - powie perfidny drań Marcinowi prosto w oczy. 

To wszystko skończy się dla Marcina tragicznie w 1589 odcinku "M jak miłość". Pobije Bosackiego, w wyniku czego do domu Chodakowskich wieczorną porą zawita policja. Marcin trafi do aresztu, ale niestety nie zrozumie, że Bosacki "sprzedał" mu swoja obsesję i nienawiść, za które płaci biedna Iza. Czy wobec ostatecznego kryzysu u Marcina i Izy, który zobaczymy raptem 2 odcinki później, przeprosiny Bosackiej cokolwiek mogą zmienić?    

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po zdradzie zmiesza Mateusza z błotem! Będzie ją błagał, żeby wróciła, ale nigdy go nie kochała

M jak miłość, odc. 1589: Bosacki (Darek Kordek)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1589. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1589. Iza (Adriana Kalska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze