M jak miłość, odcinek 1587: Basia ulegnie Dawidowi! Psychol oczerni ją przed Rogowskimi i całą rodziną

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1587: Basia ulegnie Dawidowi! Psychol oczerni ją przed Rogowskimi i całą rodziną

M jak miłość, odcinek 1587: Basia ulegnie Dawidowi! Psychol oczerni ją przed Rogowskimi i całą rodziną

W 1587 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) udowodni, że dla Damiana (Iwo Wiciński) jest gotowa absolutnie na wszystko! Czy spotka ją za to wdzięczność? Oczywiście nie! Kiedy afera z kradzieżą dużych pieniędzy z portfela Rogowskiego (Robert Moskwa) na potrzeby psychopaty, wyjdzie na jaw, Dawid przyjdzie do domu Basi, ale tylko po to, żeby ją przed rodzicami oczernić! Czy już wtedy będzie naćpany narkotykami, które za skradzione przez 12-latke pieniądze kupi w 1587 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1587 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1587 odcinku "M jak miłość" psychol Dawid naopowiada Basi kłamstw, że chce jej zrobić piękne zdjęcia, ale bardzo potrzebuje do tego nowego obiektywu. Ten, który ma nie jest w stanie unieść jej urody... 12 latka, oczywiście uwierzy w historyjkę psychola i postanowi mu pomóc zdobyć pieniądze na ten cel. I niestety, okradnie własnego ojca!

Basia w 1587 odcinku "M jak miłość" ukradnie dużą kwotę pieniędzy z portfela i Artura i natychmiast pobiegnie oddać całą kwotę Dawidowi. Psychopata po prostu je weźmie, Basię odprawi do domu, a sam spotka się z dilerem, u którego kupi większy zapasa narkotyków... 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

M jak miłość, odcinek 1576: Dawid nastawi Basię przeciwko rodzicom. Psychol pokaże do czego jest zdolny
M jak miłość odc. 1576. Artur (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Artur (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

Tymczasem Basia wpadnie w prawdziwe kłopoty w 1587 odcinku "M jak miłość", bo Rogowski domyśli się, że brak w portfelu to robota jego małej córeczki. I kiedy 1587 odcinku "M jak miłość" spróbuje poważnie porozmawiać z córką, że właśnie dopuściła się haniebnej kradzieży, a ona zacznie mu tłumaczyć, że "biedny Dawid potrzebował na obiektyw", w domu Rogowskich pojawi się psychol. Czy będzie już wtedy naćpany?

Bardzo możliwe, że młody Jaszewski doda sobie odwagi w 1587 odcinku "M jak miłość" kupionymi za ukradzione przez dziecko pieniądze narkotykami i wymknie się spod kurateli swojego ojca. Kiedy pojawi się u bo0ku Basi, pełna nadziei dziewczyna będzie czekała, że potwierdzi historyjkę o obiektywie. Ale nic z tego!

Dawid będzie chciał chronić w 1587 odcinku "M jak miłość" wyłącznie swoją skórę i po raz kolejny skłamie! Basia załamie się, kiedy usłyszy, jak jej ukochany "rycerz" opowiada Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Arturowi, że ukradła pieniądze na... swoje kosmetyki!

Czy to będzie moment w 1587 odcinku "M jak miłość", w którym Basia otrząśnie się z toksycznej miłości, a rodzice staną murem po jej stronie? 12-latka może załamać się i dojdzie do wielkiej tragedii... 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1586: Patrycja przyzna się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem

M jak miłość odc. 1580. Basia (Karina Woźniak), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1580. Basia (Karina Woźniak), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość, odc. 1576: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska))

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1576: Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze