Na ostrzu noża. M jak miłość

i

Autor: Materiały prasowe

M jak miłość, odcinek 1583: To koniec romansu Łukasza i Patrycji? Mąż postawi jej ultimatum

2021-04-19 8:30

Zakazana miłość Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) w serialu "M jak miłość" zostanie wystawiona na ostateczną próbą. Podczas ich kolejnej schadzki w 1583 odcinku "M jak miłość" nakryje ich w końcu zdradzany mąż, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger).

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To musiało się tak skończyć. Łukasz (Jakub Józefowicz) i Patrycja (Alżbeta Lenska) od początku igrali z ogniem wdając się w romans, który nie ma szans na szczęśliwe zakończenie. Spotykając się tuż pod nosem jej męża (Karol Strasburger) oboje sporo ryzykowali, zwłaszcza Argasińska. Kobieta co prawda od dawna nie znajdowała już szczęścia w swoim małżeństwie, jednak nie zamierza rezygnować z wygodnego życia, jakie gwarantuje jej bogaty lekarz. To jednak już wkrótce może się skończyć.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński załatwi Łukasza podziękowaniem za to co zrobił z Patrycją. Poniży go na środku szpitala, ale to nie wszystko

Podczas gdy Patrycja coraz bardziej zaczyna wycofywać się z niebezpiecznej relacji, zwłaszcza po tym, jak odkryła, że jej kochanek jest synem Marty (Dominika Ostałowska), z którą łączy ją przyjaźń, Łukasz nie zamierza dać za wygraną. Gdy odwiedzi ją w domu, by przekonać do postawienia wszystkich kart na ich związek, do mieszkania niespodziewanie powróci Argasińki. Mężczyzna, znając prawdę o romansie żony, postawi jej ultimatum. Czy przyparta do muru Patrycja posłucha głosu serca, czy wybierze chłodną kalkulację?

Przerwa na planie "M jak miłość"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze