M jak miłość, odcinek 1580: Jaszewscy opuszczą Grabinę! Podejrzani sąsiedzi wywiozą psychola Dawida z dala od Basi

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1580: Jaszewscy opuszczą Grabinę! Podejrzani sąsiedzi wywiozą psychola Dawida z dala od Basi

M jak miłość, odcinek 1580: Jaszewscy opuszczą Grabinę! Podejrzani sąsiedzi wywiozą psychola Dawida z dala od Basi

2021-04-05 14:48

W 1580 odcinku "M jak miłość" Jaszewscy wyjadą z Grabiny. Olga (Małgorzata Lewińska) i jej niewierny mąż Mariusz (Tomasz Lulek) razem z synem Dawidem (Iwo Wiciński) znikną w zaskakujący sposób! Podejrzani sąsiedzi Mostowiaków nagle opuszczą wieś i nie bez znaczenia będzie fakt, że Dawid niebezpiecznie zbliżył się do 12-letniej Basi (Karina Woźniak). Nadal nie będzie wiadomo co dokładnie chłopak Basi zrobił swojej byłej dziewczynie Kai (Justyna Zielska), ale w 1580 odcinku "M jak miłość" Jaszewscy nie będą chcieli ryzykować, że skrzywdzi też 12-latkę. Dlatego wywiozą go z dala od Rogowskiej. Czy jeszcze wrócą?

"M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Basia i Dawid z "M jak miłość" w 1580 odcinku rozstaną się! Szalona miłość 12-letniej córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) do syna Jaszewskich, który ma sporo na sumieniu i zdradza skłonności psychopatyczne, przejdzie ciężką próbę. Bo rodzice Dawida postanowią rozdzielić nastoletnich zakochanych. Po tym co przeszłości zrobił ich syn byłej dziewczynie Kai postanowią chronić przed nim Basię.

Jakiś czas temu w "M jak miłość", z okazji wystawy zdjęć Dawida, kiedy zdolny, młody artysta pokazał mroczne, czarno-białe zdjęcie byłej ukochanej, Olga Jaszewska przyznała się Marysi, że boi się Dawida, że nie wie co mu siedzi w głowie. Słowem nie wspomniała co Dawid zrobił Kai. Na pytanie Jaszewskiej co tak naprawdę zaszło między nim i Kają, nastolatek zaczął kręcić i wypierać się, że jest niewinny!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1576: Dawid zamieni Basię w dziewczynę, którą zabił. Świr zrobi z nią to samo, co z piękną Kają - ZDJĘCIA

W 1580 odcinku "M jak miłość" od tych wydarzeń minie kilka dni. Rogowscy zaczną się szykować do świąt Bożego Narodzenia i zwrócą uwagę na niepokojące zachowanie Basi. Ich 12-letnia córka będzie zupełnie nieobecna. Myślami stale przy Dawidzie. Dlaczego? Bo Jaszewscy wyjadą z Grabiny na święta i Sylwestra. Olga i Mariusz zabiorą syna na narty, żeby trzymać go z daleka od Basi. To Marysia w 1580 odcinku "M jak miłość" przekaże Arturowi, że sąsiadów nie będzie aż przed dwa tygodnie i dlatego Basia nie rozstaje się ze swoim telefonem, wysyłając do ukochanego tęskne wiadomości.

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1580: Horror w domu Basi! Psychol Dawid pokaże swoją prawdziwą twarz potwora

Zakochana Basia w 1580 odcinku "M jak miłość" nie przestanie myśleć o Dawidzie, a ten wyśle jej przerażający filmik, na którym odsłoni swoją prawdziwą twarz. Potwora, który świetnie się bawi strasząc 12-latkę, wiedząc, że jest mu całkowicie oddana. Jaszewscy nie odezwą się do Rogowskich i nie wyjaśnią powodów nagłego wyjazdu na święta. Z pozoru w 1580 odcinku "M jak miłość" wszystko będzie wyglądało normalnie, ale rodzice Dawida postanowią odizolować go od Basi, że nie spotkał jej ten sam los co Kai.

M jak miłość, odc. 1576: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1576: Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze