M jak miłość, odcinek 1578: Marcin po pobiciu Michała trafi do psychiatryka?! Olek tylko tak będzie mógł pomóc bratu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Marcin po pobiciu Michała trafi do psychiatryka?! Olek tylko tak będzie mógł pomóc bratu

M jak miłość, odcinek 1578: Marcin po pobiciu Michała trafi do psychiatryka?! Olek tylko tak będzie mógł pomóc bratu

W 1578 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) załamie ręce na widok tego, co wyprawia jego brat. Słynny lekarz dosłownie będzie bezradny kiedy zobaczy, jak Marcin (Mikołaj Roznerski) szaleje z zazdrości i jest gotów do brutalnej przemocy! Czy Olek nie znajdzie innego wyjścia, jak zamknięcie Marcina w psychiatryku? W 1578 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądało na to, że to jedyne wyjście, żeby mąż Izy (Adriana Kalska) nie zrobił krzywdy sobie, ani nikomu innemu.

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 1578 odcinku "M jak miłość" Marcin skatuje Michała, za to co jego zdaniem "zrobił z Izą". Chodakowski będzie święcie wierzył we wszystko co zobaczy na filmach spreparowanych przez Bosackiego i będzie żądny krwi!

Po tej brutalnej akcji w 1578 odcinku "M jak miłość" Marcin pójdzie do mieszkania Anety i Olka. Kiedy brat zobaczy zakrwawionego Marcina zrozumie, że sprawa zrobiła się poważna. Czy Marcin już postradał rozum?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1575: Pijany Marcin doprowadzi do tragedii w Grabinie?! Tylko Olewicz może go uratować przed śmiercią - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1575 ZWIASTUN. Bosacki nie da spokoju Izie i Michałowi. Dostarczy Michałowi kolejny filmik
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski) w więzieniu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski) w więzieniu

- Mógłbym go zabić, gnoja! Dotykał mojej Izy, rozumiesz? - będzie wykrzykiwał Marcin wcale nie uspokojony pobiciem Michała. Jeszcze mu będzie mało!

 - Odbija ci, brat - Olek spokojnym głosem będzie próbował dotrzeć do rozumu brata.

- Strzeż się zazdrości, tego potwora zielonookiego... - tak Aneta będzie próbowała rozładować sytuację w 1578 odcinku "M jak miłość". - To z Szekspira - wyjaśni.

Ale Marcin w 1578 odcinku "M jak miłość" nawet nie zwróci uwagi na "żarty" Anety i dosłownie będzie dyszał nienawiścią do Michała. Jego stan chłodno oceni Olek i ostrzeże brata, jak to się dla niego może skończyć.   

- Słuchaj, braciszku... Słaby jestem w te motywacyjne teksty, ale musisz się z tego jakoś otrzepać!

Niestety, Marcin nie uspokoi się i wystraszy w 1578 odcinku "M jak miłość" nawet żonę! Iza będzie tak przerażona, że uzna, iż Marcin zamienia się w psychola Artura - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Niestety, dalsze wydarzenia w 1578 odcinku "M jak miłość" zaprowadzą Marcina za kratki, a uliczna bójka nadal nie ukoi jego nerwów. czy Olek będzie musiał wsadzić brata do psychiatryka, żeby nie zrobił krzywdy sobie, ani bliskim?    

M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aneta (Ilona Janyst)
	M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1575. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze