M jak miłość, odcinek 1575: Janek zdradzony przez Rafała. Oddał Sonię przyjacielowi, ale ten posunął się za daleko

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1575: Janek zdradzony przez Rafała. Oddał Sonię przyjacielowi, ale ten posunął się za daleko

M jak miłość, odcinek 1575: Janek zdradzony przez Rafała. Oddał Sonię przyjacielowi, ale ten posunął się za daleko

W 1575 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) przeżyje wielkie dramat. Jego największy przyjaciel, Janek (Tomas Kollarik) oskarży go o zdradę! Narzeczony Soni (Barbara Wypych) zarzuci Rafałowi, że nie zadbał, ani o jego tajemnice i bezpieczeństwo, ani o dobro jego narzeczonej. Rafał cierpliwie zniesie kolejną falę nienawiści Janka. Ale tak naprawdę, który z przyjaciół posunie się w 1575 odcinku "M jak miłość" za daleko?

"M jak miłość" odcinek 1575 - wtorek, 16.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1575 odcinku "M jak miłość" Janek będzie przeżywał swój wielki dylemat - zgodzić się na ryzykowną operacje Olka, czy zostać kaleką do końca życia. Znów będzie zły na cały świat i będzie szukał winnych. I na swoje nieszczęście, przybiegnie do niego w odwiedziny Rafał.

Przyjaciel zastanie Janka walczącego w 1575 odcinku "M jak miłość" na szpitalnym łóżku z butelką wody, która niechcący spanie mu na podłogę. A Janek nie będzie w stanie sam jej podnieść, co tylko wzmocni jego frustrację...

Zobacz też: Roznerski i Kalska w M jak miłość rozstają się, ale prywatnie właśnie ogłosił radosną nowinę! Tego nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji
M jak miłość, odc. 1575: Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: tvp/vod

Rafał natychmiast poda wodę przyjacielowi w 1575 odcinku "M jak miłość" i spróbuje wprowadzić do tej sytuacji element humoru. Tak, żeby Janek uśmiechnął się i nie poczuł upokorzony w tej przykrej dla niego chwili.  

- Uważaj, chłopie, bo się połamiesz!

- I co, zostanę kaleką? Straszna perspektywa... - rzuci kąśliwie Janek i przejdzie do ataku. - Wygadałeś się przed Sońką? Prosiłem cię, żebyś o niczym jej nie mówił! - wycedzi słowa ataku przez zaciśnięte zęby.

- Stary, ona węszyła, dopytywała, nie miałem z nią żadnych szans - zacznie mu tłumaczyć spokojnie Rafał.

Ale i on zrozumie w 1575 odcinku "M jak miłość", że to już chyba za dużo jak na jego samego! - I wiesz co? mam tego dość! Jak nie jedno, to drugie ma do mnie pretensje! Nie jestem waszym chłopcem do bicia! - rzuci Rafał i zacznie wychodzić. 

I wtedy Janek zacznie krzyczeć: - Ale tu nie chodzi o ciebie czy o mnie! Ona teraz już nie odpuści, nie rozumiesz? Chciałem ją trzymać od tego jak najdalej...

- Janek, czy ty choć trochę znasz dziewczynę, z którą miałeś się żenić? Myślisz, że możesz jej mówić co ma robić i ona cię tak po prostu zostawi? Sońka pójdzie za tobą do samego piekła. Jeśli tego nie widzisz, to jesteś bardzo naiwny. Albo zwyczajnie głupi - przyjaciel zdecyduje się wygarnąć Jankowi całą prawdę.

I wygląda na to, że Rafał bardzo dobrze zrobi w 1575 odcinku "M jak miłość" - Janek w końcu otrząśnie się i wróci do kochającej na zabój narzeczonej. A razem już na pewno poradzą sobie nie tylko z mafią, ale z całym światem!

M jak miłość, odc. 1575: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1575: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. 1575: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze