M jak miłość, odcinek 1574: Szymek powie Aleksandarze o chorobie Izy i rozstaniu z Marcinem. Będzie przerażony tym, co się dzieje  - ZWIASTUN!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1574: Szymek powie Aleksandarze o chorobie Izy i rozstaniu z Marcinem. Będzie przerażony tym, co się dzieje - ZWIASTUN!

M jak miłość, odcinek 1574: Szymek powie Aleksandarze o chorobie Izy i rozstaniu z Marcinem. Będzie przerażony tym, co się dzieje - ZWIASTUN!

2021-03-15 21:07

W 1574 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) nie będzie rozumiał co dzieje się z jego mamą. Marcin (Mikołaj Roznerski) spakuje się i wyjedzie, a Iza (Adriana Kalska) nie zdoła go powstrzymać. Kompletnie się załamie, na co będą musiałby patrzeć dzieci. Szymek w 1574 odcinku "M jak miłość" poprosi o pomoc babcię i przekaże jej przerażające informacje o tym, co dzieje się w domu! Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) oniemieje!

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1574 odcinku "M jak miłość" sytuacja w rodzinie Chodakowskich będzie bardzo napięta. Wszystko przez seks taśmę, którą Bosacki (Dariusz Kordek) wręczył Marcinowi. Detektyw nie wytrzyma widoku nagiej żony w objęciach Michała (Paweł Deląg). Wkrótce w "M jak miłość" zostawi rodzinę! Iza załamie się kryzysem w małżeństwie, więc poprosi o pomoc Anetę (Ilona Janyst). Niestety dzieci tak łatwo nie można oszukać, a mały Szymek doniesie o całej sytuacji babci Aleksandrze, która przeżyje szok kiedy usłyszy, że Iza jest chora! 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość przeszła radykalną przemianę! Ilona Janyst już nie gra Anety. Dostała zgodę produkcji - ZDJĘCIE

M jak miłość, odcinek 1574 ZWIASTUN. Marcin zostawi Izę! Nie wybaczy jej zdrady z Michałem. Będzie gorzej niż wszyscy myślą

Szymek w 1574 odcinku "M jak miłość" powtórzy babci to, co dzieje się w domu.

- Biedna mama, chora, prawda? Boli ją głowa, gardło... - powie Aleksandra. 

- Wczoraj była zdrowa, wieczorem zachorowała, jak tata wyjechał - wspomni chłopczyk. 

- A dokąd tata wyjechał? 

- Nie wiem, ale mama płakała jak wychodził. Jak taty nie było, to mama rozmawiała z ciocią Anetą i mówiła o czymś nie do wybaczenia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1576: Marcin nie wybaczy Izie. Wyprowadzi się od niej i dzieci. Pożegna się tylko z Szymkiem i Mają - ZDJĘCIA

W 1574 odcinku "M jak miłość" Aleksandra z przerażeniem odkryje, że w życiu Chodakowskich jest bardzo źle. Szymek będzie myślał, że mama zachorowała, a tymczasem ona się załamie. Nic dziwnego, skoro jej ukochany zostawi ją i dzieci. Nie będzie mogła uwierzyć, że została wrobiona w aż taki spisek, a Bosacki okazał się być podły i bezduszny. Aleksandra w "M jak miłość" spróbuje porozmawiać z Izą, która wyzna jej swoje grzechy. 

Najnowsze