M jak miłość, odcinek 1572: Paweł dowie się od Franki o chorobie, która zniszczy ich plany na przyszłość - ZWIASTUN

2021-03-09 8:29 ag
M jak miłość, odcinek 1572: Paweł dowie się od Franki o chorobie, która zniszczy ich plany na przyszłość
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1572: Paweł dowie się od Franki o chorobie, która zniszczy ich plany na przyszłość

W 1572 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) wciąż nie będzie pewny czy Franka (Dominika Kachlik) jest kobietą jego życia, czy pokocha ją tak samo jak ona jego. Na drodze do szczęścia Zduńskiego z nową dziewczyną stanie rodzina Franki z Bukowiny Tatrzańskiej, która bardzo chce go poznać. Ale nie tylko! Tragiczne wieści jakie w 1572 odcinku "M jak miłość" Franka przekaże Pawłowi o chorobie zmienią ich plany na przyszłość. Co będzie teraz z Pawłem i Franką? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł z "M jak miłość" niby są razem, spędzają razem dużo czasu, a Basia (Gabriela Raczyńska) akceptuje nową dziewczynę Zduńskiego w roli macochy. Tyle tylko, że on wcale nie jest pewny czy kocha góralkę. Jakiś czas temu Franka wyznała mu miłość, ale nie zgodziła się z nim zamieszkać póki obdarzy ją prawdziwą miłością. W 1572 odcinku "M jak miłość" między parą znów dojdzie do małego zgrzytu. Tym razem z powodu planowanego wyjazdu do rodziny Franki do Bukowiny Tatrzańskiej. Bo Paweł wcale nie będzie miał ochoty poznać bliskich swojej wybranki.

Sytuacja będzie na tyle poważna, że w 1572 odcinku "M jak miłość" Zduński zwierzy się Magdzie (Anna Mucha) ze swoich miłosnych problemów. A właściwie była ukochana wyciągnie z niego całą prawdę jak to jest między nim i Franką. Będzie wścibska jak nigdy, żeby wreszcie Paweł odpowiedział na pytanie czy jest z Franką na poważnie.

- Sam nie wiem... Franka jest fajna, postrzelona. Ma tysiąc pomysłów na minutę. Przez to nie mogę się z nią nudzić. Tyko, że czasami czuję...

- Co? Masz pietra? - zauważy Magda. - Mieliśmy zaplanowany wyjazd do Bukowiny. Myślałem, że pochodzimy sobie po górach, a okazało się, że w planach jest objazdówka po rodzinie: ciociach, wujkach…Nawet sołtys nas przywita! - przyzna Paweł w 1572 odcinku "M jak miłość".

- Jednym słowem... nie chcesz jechać?- Budzyńska będzie zdziwiona zachowaniem przyjaciela.- Ja wiem jak te rodzinne obiadki, spotkania się kończą. To nigdy nie wróży nic dobrego. Ale jej obiecałem, więc teraz nie mogę się wycofać - stwierdzi Paweł.

W 1572 odcinku "M jak miłość" Magda przywoła Pawła do porządku. - Teraz nie możesz się wycofać?! Rozumiem, że jak przejedziesz przez wszystkich, to wtedy będzie mógł się wycofać, tak?! Idealny moment na wycofanie się! Idealny moment, żeby dać nogę! Co prawda Zduński szybko zaprzeczy, że chce zostawić Frankę, ale nie będzie chciał dłużej już ciągnąć tego tematu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1576: Tragedia w Grabinie. Basia zginie przez Dawida? Tylko Jaszewska może powstrzymać syna psychola - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1572 ZWIASTUN. Piotrek nie będzie mógł patrzeć jak Paweł niszczy sobie życie z Franką!

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

W 1572 odcinku "M jak miłość" wszystko się skomplikuje kiedy Franka przekaże Pawłowi straszną wiadomość od rodziny o chorobie, która wpłynie na wyjazdowe plany. - Złe wieści... Wujek ma grypę i zaraził pół rodziny. Także z wyjazdu nici. Przykro mi, wiem jak bardzo chciałeś ich wszystkich spotkać! - dziewczyna Pawła zacznie się śmiać, bo doskonale wie jak nie chciał tam jechać. - To co, Basia nocuje u koleżanki, a my weekend w piżamach? - zaproponuje.

Zduński w 1572 odcinku "M jak miłość" weźmie sobie do serca dobre rady Magdy i swojego brata Piotrka (Marcin Mroczek), który też zwróci mu uwagę, że nie powinien tak odsuwać od siebie Franki. - Nie no, aż taki stary nie jestem! To może jak nie wyszedł ten wypad w góry, to pojedziemy nad morze? - rzuci nagle do dziewczyny.

- Nad morze w listopadzie?- Przynajmniej będzie pusto!- I zimno!- Dobra, weźmiemy koc i termos. Chodź! Po drodze zarezerwujemy jakiś miły hotel. Jak ruszy teraz, to zdążymy na wschód słońca! - doda z entuzjazmem Paweł, ale i tak w 1572 odcinku "M jak miłość" nie powie France, że jest w niej zakochany.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze