M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz zaliczy wpadkę przed Argasińskim! Wszystko przez telefon Patrycji - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz zaliczy wpadkę przed Argasińskim! Wszystko przez telefon Patrycji - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz zaliczy wpadkę przed Argasińskim! Wszystko przez telefon Patrycji - WIDEO

2021-02-22 22:55

W 1571 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) dowie się o romansie Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz)? Ordynator zacznie coś podejrzewać kiedy zauważy telefon żony w rękach Wojciechowskiego. Jedna wpadka Łukasza wystarczy, by szef przyłapał go z komórką kochanki! Z pomocą Łukasza pośpieszy Aneta (Ilona Janyst), ale i tak Argasiński w 1571 odcinku "M jak miłość" wezwie młodego rehabilitanta na dywanik do siebie. Serce Łukasza zabije mocniej ze strachu. Jego romans z Patrycją się wyda?

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz i Patrycja z "M jak miłość" w 1571 odcinku zostaną zdemaskowani przez Argasińskiego? Wystarczy chwila nieuwagi, jeden nieostrożny krok żony ordynatora i wpadka Łukasza, by sprawy potoczyły się lawinowo. Ponieważ starsza kochanka zostawi u Łukasza telefon, ten zabierze komórkę ze sobą do kliniki. Pechowo wysiadając z winy wpadnie na Argasińskiego, a telefon Patrycji wypadnie mu z kieszeni. Uwadze ordynatora nie umknie charakterystyczne etui. Na ratunek Łukaszowi w 1571 odcinku "M jak miłość" ruszy Aneta, która skłamie, że to jej komórka. Wojciechowski będzie miał dosyć ukrywania się przed szefem. Namówi Patrycję, żeby przyznała się mężowi do zdrady!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

Ale żona Argasińskiego w 1571 odcinku "M jak miłość" nie odważy się na to! Wręcz przeciwnie, uprzedzi Łukasza, że po powrocie męża ze służbowej delegacji musi z nim spędzić wieczór, by nie zaczął nic podejrzewać. Wojciechowski uprze się i zacznie naciskać na kolejną miłosną schadzkę. Jego zapał minie kiedy w 1571 odcinku "M jak miłość" Argasiński wezwie go do swojego gabinetu. Kochanek Patrycji będzie pewny, że wszystko się wyda. Ale ordynator wciąż nie będzie miał pojęcia o romansie żony. Mało tego!

W 1571 odcinku "M jak miłość" pogratuluje Łukaszowi, że tak świetnie radzi sobie w pracy i dołoży mu obowiązków. A do tego podziękuje za to, że postawił Patrycję na nogi, bo dzięki niemu pozbyła się bóli kręgosłupa. Wojciechowski nie spanikuje nawet kiedy szef wspomni o ostatnim wyjeździe ukochanej do spa na Mazury, jej dziwny zachowaniu.

- Od kiedy wróciła zachowuje się dość dziwnie. Jest nieobecna, roztargniona - zwierzy się kochankowi Patrycji w 1571 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Tragiczny finał romansu Łukasza z żoną Argasińskiego. Patrycja pożałuje zdrady, bo straci wszystko - WIDEO

Coraz bardziej pewny siebie Łukasz w 1571 odcinku "M jak miłość" bez zapowiedzi i zaproszenia odwiedzi Argasińskich w ich domu. Kiedy stanie w drzwiach rezydencji ordynatora ten będzie zaskoczony wizytą o tak późnej porze. Wojciechowski postawi wszystko na jedną kartę, żeby zabrać Patrycję od męża.

- Dzisiejsza rozmowa z panem uświadomiła mi, że zrobiliśmy już zbyt długą przerwę w rehabilitacji. Nie mogę dopuścić, żeby pańska żona poczuła się gorzej - wymyśli na poczekaniu. Argasiński w 1571 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na nocny masaż Patrycji u Łukasza. Dzięki niemu kochankowie znów spędzą razem upojne chwile. I będą się kochać w małżeńskiej sypialni Argasińskich, tym razem za zamkniętymi drzwiami.

M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Najnowsze