M jak miłość, odcinek 1570: Nowa komendant policji w Lipnicy zniszczy Janka! Bezduszna Ewa Grzymska wyciągnie wszystkie brudy na Morawskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1570: Nowa komendant policji w Lipnicy zniszczy Janka! Bezduszna Ewa Grzymska wyciągnie wszystkie brudy na Morawskiego

M jak miłość, odcinek 1570: Nowa komendant policji w Lipnicy zniszczy Janka! Ewa Grzymska złoży na niego skargę. Też coś ukrywa! - ZWIASTUN

2021-03-01 21:02

Ewa Grzymska, którą w "M jak miłość" od 1570 odcinka będzie grała Teresa Dzielska to nowa policjantka na posterunku w Lipnicy, która zastąpi Janka Morawskiego na fotelu komendanta policji! Sparaliżowany Janek nie wróci już do pracy w policji, a jego miejsce na komendzie zajmie podkomisarz Grzymska. Od pierwszej chwili w roli szefowej Ewa da się wszystkim ostro we znaki. Przerazi nawet posterunkowego Andrzejka (Tomasz Oświeciński), a Sonia (Barbara Wypych) w 1570 odcinku "M jak miłość" wypowie jej wojnę kiedy podkomisarz uderzy w Janka. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 1.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rewolucja na komendzie w Lipnicy w 1570 odcinku "M jak miłość"! Dzień, w którym na posterunku pojawi się piękna blondynka, policjantka, podkomisarz Ewa Grzymska zmieni wszystko. To właśnie ona zastąpi Janka Morawskiego, który po zamachu został sparaliżowany i przykuty do wózka inwalidzkiego do końca życia. Przyjazd Grzymskiej na wiejski posterunek policji będzie wiązał się z prawdziwym trzęsieniem ziemi! Cała załoga stanie na baczność na widok nowej szefowej. Zwłaszcza Andrzejek, który w 1570 odcinku "M jak miłość" sam wystawi się na pierwszy ogień.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Sparaliżowany Janek w coraz gorszym stanie będzie dręczył Sonię! Doprowadzi ją do obłędu - WIDEO

Posterunkowy Lisiecki w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie przerażony kiedy podkomisarz Grzymska przedstawi mu się jako nowa szefowa. Pechowo akurat tego dnia weźmie do pracy swoją córkę Kalinkę (Ewa Kapturska)! To nie spodoba się nowej komendant, więc od razu przywoła Andrzejka do porządku.

- Pierwsze wrażenie jakie robi Ewa Grzymska jest porażające! Ona ma jakiś problem z mężczyznami. Dlatego stara się pokazać siebie w takiej twardej, ostrej odsłonie. Ostra, oschła, twarda... Prywatnie jest zupełnie innym człowiekiem. W pracy nie chce pokazać tego swojego małego dramatu - powiedziała Teresa Dzielska w "Kulisach serialu M jak miłość", bo jej bohaterka od razu zacznie rozstawiać wszystkich po kątach.

M jak miłość. Nowa komendant policji w Lipnicy zniszczy Janka i Sonię! Bezduszna Ewa Grzymska zaprowadzi ostre porządki na posterunku

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1572: Pola ciężko chora! Kamil usłyszy przerażającą diagnozę w sprawie córki

Później w 1570 odcinku "M jak miłość" Grzymska wejdzie w konflikt z Sonią – gdy zacznie krytykować swojego poprzednika. - Wygląda na to, że komendant Jan Morawski dopuścił się w tej jednostce licznych zaniedbań... - oceni bez ogródek. I wyleje na sparaliżowanego Janka wiadro pomyj, żeby zniszczyć mu karierę!

- Komendant Morawski został nominowany do odznaczenia! Kim pani jest, żeby go osądzać? - rzuci wściekła Sonia w 1570 odcinku "M jak miłość" obronie ukochanego, nie zważając na to, że tym samym podpada nowej szefowej.

- Można było się spodziewać, że na komisariacie pojawi się ktoś w zastępstwie za Janka. Mogło się wydawać, że będzie to osoba, która wpasuje się w klimat i w atmosferę jaka panowała na komisariacie - powiedziała tajemniczo Barbara Wypych w "Kulisach serialu M jak miłość". Dodała też, że wszyscy panowie policjanci z posterunku w Lipnicy będą się bali stawić opór pani podkomisarz. Ale nie Sonia!

W 1570 odcinku "M jak miłość" Grzymska poskarży się byłemu komendantowi Staszkowi (Sławomir Holland), że w komisariacie panuje chaos. I od razu będzie zaprowadzać swoje porządki. - Jej szefowanie będzie zupełnie inne od poprzedniego! Będzie chciała pokazać, że wszyscy muszą jej słuchać! - ujawniła grająca ją aktorka.

M jak miłość odc. 1570. nowa policjantka komendant podkomisarz Ewa Grzymska (Teresa Dzielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1570. nowa policjantka komendant podkomisarz Ewa Grzymska (Teresa Dzielska)
M jak miłość odc. 1570. Ewa Grzymska (Teresa Dzielska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Rafał (Jakub Kucner), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1570. Ewa Grzymska (Teresa Dzielska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Rafał (Jakub Kucner), Sonia (Barbara Wypych)
Najnowsze