M jak miłość, odcinek 1567: Matka Janka dobije załamaną Sonię. Zabierze jej syna i każe czekać na cud

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Matka Janka dobije załamaną Sonię. Zabierze jej syna i każe czekać na cud

M jak miłość, odcinek 1567: Matka Janka dobije Sonię po ich rozstaniu! Każe jej czekać na cud

W 1567 odcinku "M jak miłość" matka Janka (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), dobije załamaną kompletnie Sonię (Barbara Wypych)! Nie tylko nie pocieszy niedoszłej synowej, z którą ukochany Janek nawet nie chce rozmawiać, to jeszcze da jej okrutną radę! A sama przygarnie syna pod swój dach i znów będzie miała go tylko dla siebie... Ale Sonia podniesie się i nie odpuści walki o Janka w 1567 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1567 -wtorek 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1567 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie dosłownie "warowała" pod salą szpitalną Janka. Ale dostępu do komendanta bronić będą lekarze i... policjanci! 

- Ale ja muszę się z nim zobaczyć... Muszę! Rozumie pan?! - będzie krzyczała Sonia w szpitalu

- Bardzo mi przykro… - usłyszy od odpowiedzi

Niestety, matki Janka, która będzie patrzyła na zmagania Soni w 1567 odcinku "M jak miłość' z murem warownym przed salą Janka doleje tylko oliwy do ognia. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1565: Marta upokorzy Patrycję! Będzie walczyć o nieprzytomnie zakochanego syna - ZWIASTUN

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić
M jak miłość, odcinek 1567, Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1567, Sonia (Barbara Wypych)

- On się uparł, rozumiesz? Nie chce być dla ciebie ciężarem... - Sobańska zacznie tłumaczyć Soni zachowanie syna. 

- Więc niech mi to powie prosto w oczy! Co mam zrobić? Poddać się? Odpuścić? Zapomnieć o Janku?! - zapyta zapłakana Sonia, mówiąc w pewnej chwili do Weroniki jak mała bezbronna dziewczynka: - Mamo! 

- Nie oczekuj cudów... On jest teraz w takim stanie psychicznym, że nie ma szans na racjonalną rozmowę. Trzeba czekać... bo co innego nam zostało? - tak odpowie jej matka Janka. 

W dodatku okaże się w 1567 odcinku "M jak miłość", że za plecami Soni matka Janka już zorganizowała przeprowadzkę syna do niej! A Janek wydał stosowny rozkaz Rafałowi, aby przeniósł jego rzeczy. I kiedy do Soni to wszystko dotrze, dostanie ataku furii! - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ

Ale Janek z matką postawią na swoim i komendant zamieszka u niej. Ale Sonia nie podda się bez walki - już raz walczyła o Janka z Ulą i wygrała. Teraz zawalczy z jego matką, a jak trzeba będzie to z całym światem, w "M jak miłość"! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

M jak miłość odc. 1567. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1567. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Najnowsze