M jak miłość, odcinek 1566: Szymek rozdzielony z siostrą. Marcin zaniedba syna po rozstaniu z Izą

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1566: Szymek rozdzielony z siostrą. Marcin zaniedba syna po rozstaniu z Izą

M jak miłość, odcinek 1566: Szymek rozdzielony z siostrą. Marcin zaniedba syna po rozstaniu z Izą

2021-02-13 15:46

W 1566 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) przeżyje kolejną tragedię. 6-letni syn Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) nie poradzi sobie nie tylko z rozłąka z ukochaną mamą, która wyjechała służbowo do Krakowa, ale będzie także tęsknił za siostrą Mają (Laura Jankowska). Po rozstaniu z Izą decyzją Chodakowskiego ich córka trafi pod opiekę babci. A Szymkowi w 1566 odcinku "M jak miłość" trudno będzie zrozumieć, dlaczego rodzice ich rozdzielają. Do tego Marcin nie zauważy, że jego syn cierpi.

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Izy i Marcina w "M jak miłość" się rozpadnie? Taki cel będzie miał żądny zemsty Jan Bosacki (Dariusz Kordek), który ukartuje wszystko tak, by Marcin dostał dowód zdrady żony - seks taśmę Izy i Michała (Paweł Deląg) z wyjazdu do Krakowa! Z dala od perfidnego Bosackiego w 1566 odcinku "M jak miłość" Szymek będzie źle znosił rozdzielenie z mamą i siostrą. Po wyjeździe Izy 6-latek zostanie sam w domu z ojcem. Marcin odda 3-letnią Maję swojej matce, Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), żeby odciążyła go trochę w opiece nad dziećmi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

Rozłąka dzieci Chodakowskich w 1566 odcinku "M jak miłość" fatalnie wpłynie na Szymka, który zbudzi się wcześnie rano, bo nie będzie mógł spać i spróbuje namówić tatę, żeby po powrocie Mai do domu spełnił ich największe marzenie i kupił im psa. 6-letniemu synowi Izy i Marcina będzie wyraźnie brakowało poczucia bliskości i więzi rodzinnej. Choć Chodakowski będzie się starał, żeby Szymek jakoś przetrwał rozstanie z Mają i Izą, to chłopiec w 1566 odcinku "M jak miłość" myślami cały czas będzie z nimi. Nawet przy śniadaniu będzie się zastanawiał co w tym samym czasie je Maja u babci Aleksandry.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1566: Iza nago w łóżku z Michałem! Nie będzie pamiętała co jej zrobił. Zgłosi się na policję? - WIDEO

Szymek w 1566 odcinku "M jak miłość" uśmiechnie się dopiero na wieść, że spotka się z siostrą w przedszkolu, a potem całą trójką pojadą po Izę do pracy. Niestety chwilę później Marcin usłyszy od synka kolejne przykre słowa. I zda sobie sprawę, że zaniedbał ostatnio własne dzieci, zbyt wiele czasu poświęcając pracy w agencji detektywistycznej. Bo w 1566 odcinku "M jak miłość" Szymuś zacznie się skarżyć na za małe buty, które tata włoży mu do przedszkola. - Tata, buty mnie cisną...- Jutro kupimy nowe... - odpowie Marcin, by jak najszybciej wyjść z domu i zostawić syna w przedszkolu.

M jak miłość odc. 1566. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1566. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
Najnowsze