M jak miłość, odcinek 1564: Ania przeżyje dramat. Tylko Maciek dowie się kto jej to zrobił

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1564: Ania przeżyje dramat. Tylko Maciek dowie się kto jej to zrobił

M jak miłość, odcinek 1564: Ania skrzywdzona przez chłopaka. Tylko Maciek dowie się co jej zrobił Damian?

2021-02-08 21:18

W 1564 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) pogrąży się w rozpaczy i w tajemnicy przed wszystkimi będzie przeżywała wielki dramat. 15-letnia córka Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zamknie się w swoim pokoju, a przyrodni brat Maciek (Franciszek Przanowski) zauważy, że z Anią coś jest nie tak. Po tym jak uratowała mu życie w 1564 odcinku "M jak miłość" syn Magdy (Anna Mucha) zacznie drążyć kto tak skrzywdził Anię i czy to chłopak Damian (Olivier Proctor) zrobił jej coś złego.

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co się stanie Ani z "M jak miłość" w 1564 odcinku? Ostatnio 15-latka ma za sobą trudny czas. Marzyła o karierze modelki, ale wpakowała się w poważne kłopoty, bo zaczęła się drastycznie odchudzać. Była nawet bliska anoreksji. Potem zwątpiła w miłość swojego chłopaka Damiana, którego odbiła kuzynce Basi (Gabriela Raczyńska). Zaczęła nawet podejrzewać, że ukochany chce ją zostawić dla swojej byłej. Wpadła w szał kiedy zobaczyła ich razem. Związek pary nastolatków w "M jak miłość" omal się nie rozpadł, bo Damian nie był pewny swoich uczuć do Basi, nie wiedział z kim chce być.  Jednak w 1564 odcinku "M jak miłość" między Anią i Damianem znów zacznie się psuć.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem!

A kiedy Maciek wejdzie do pokoju Ani w 1564 odcinku "M jak miłość" zobaczy przyrodnią siostrę we łzach. Syn Magdy będzie miał wobec Ani wielki dług wdzięczności po tym jak uratowała go po zażyciu dopalaczy, więc teraz nie zostawi jej samej. - Co się właściwie stało? Anka co on ci zrobił?- zapyta Maciek. Czy zupełnie załamana i zrozpaczona 15-latka tylko Maćkowi zwierzy się ze swoich problemów sercowych?

Ania będzie się czuła bardzo samotna, bo kolejny raz Damian zawiedzie jej zaufanie. Ale w 1564 odcinku "M jak miłość" nie powie bratu co się z nią dzieje. Dopiero Magda (Anna Mucha) wyciągnie z niej całą prawdę. Okaże się, że chłopak Ani wyśmiał ją publicznie na imprezie w klubie. Damian upił się i podrywał inną dziewczynę. Upokorzona nastolatka w 1564 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała go znać!

M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i wciągnie Magdę w podłe kłamstwa

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1564: Budzyński weźmie się ostro za syna Magdy. 14-letni Maciek tym razem przesadzi - ZDJĘCIA

Także Maciek w 1564 odcinku "M jak miłość" załamie się, bo porzuci go dziewczynka Inka (Hanna Borkowska). Wyzna nawet Magdzie i Budzyńskiemu, że postanowił zmienić szkołę, bo po rozstaniu zawalił się cały jego świat. Chłopak zacznie mieć problemy z nauką i gdy Inka znajdzie sobie nowego ukochanego Maciek tego nie zniesie. Dojdzie do tego, że w 1564 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie musiał przeprowadzić z synem poważną, męską rozmowę! Skupi się na Maćku, a nie zauważy, że coś złego dzieje się z Anią... To się może źle skończyć dla całej rodziny Budzyńskich!

M jak miłość odc. 1555. Ania (Gabriela Świerczyńska), Damian (Oliver Proctor)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Ania (Gabriela Świerczyńska), Damian (Oliver Proctor)
M jak miłość odc. 1555. Ania (Gabriela Świerczyńska), Damian (Oliver Proctor)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Ania (Gabriela Świerczyńska), Damian (Oliver Proctor)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze