M jak miłość, odcinek 1560: Werner znów się zakocha. Skrzywdzi Sandrę jak poprzednie kochanki!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1560: Werner znów się zakocha. Skrzywdzi Sandrę jak poprzednie kochanki!

M jak miłość, odcinek 1560: Werner znów się zakocha. Skrzywdzi Sandrę jak poprzednie kochanki!

2021-01-25 20:46

W 1560 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) przejrzy na oczy i zrozumie kim dla niego jest Sandra (Anna Oberc). Kelnerka z gruzińskiego "Baru u Otara" zajmuje ważne miejsce w życiu samotnego Adama. I choć adwokat ma za sobą całą serię nieudanych romansów, a ostatnio boleśnie zranił Agatę Rogowską (Katarzyna Kwiatkowska), to w 1560 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że jest zakochany, że to Sandra jest miłością jego życia. Ciężka choroba Wernera i troska jaką otoczy go kelnerka popchną go do odważnej decyzji! A Sandra pokaże wreszcie prawdziwą twarz.

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Werner i Sandra z "M jak miłość" mają szansę być razem dłużej niż przez jedną noc? Związek Adama z byłą prostytutką, a obecnie kelnerką w gruzińskim barze w 1560 odcinku "M jak miłość" wkroczy w zupełnie nową fazę. Tyle tylko, że prawnik żadnej kobiecie nie dochował wierności i nie potrafił stworzyć poważnej relacji. Ostatnio uganiał się za Agatą Rogowską, ale szybko mu się znudziła i zdradził ją właśnie z Sandrą. Ostatnio w "M jak miłość" narwany adwokat, o którego miłosnych podbojach krążą już legendy, nieco uspokoił się przy nowej kobiecie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Nic dziwnego, że w 1560 odcinku "M jak miłość" poszuka pomocy u Kingi (Katarzyna Cichopek), której zwierzy się z sercowych rozterek. W środku nocy Werner zjawi się nagle u Zduńskich, błagając Kingę o poradę. Bo nie będzie wiedział co tak naprawdę czuje do Sandry. Zwłaszcza po chorobie jaka go dotknęła.

- Nagle sobie uświadomiłem, że… Sandra jest moim najlepszym przyjacielem. Mogę do niej przyjść w środku nocy, wysłucha mnie i jeszcze nakarmi gruzińskimi specjałami… Zawsze przy mnie jest, zawsze mogę na nią liczyć… Jak miałem koszmarną grypę, była Sandra. Jak skręciłem nogę – Sandra. Jak złapałem doła – Sandra… - po raz pierwszy w 1560 odcinku "M jak miłość" Adam będzie tak czule mówił o kobiecie. 

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Rozbawiona Kinga w 1560 odcinku "M jak miłość" bez trudu oceni, że to musi być miłość. - Może ty ją po prostu kochasz? A Werner, słysząc o miłości, wpadnie nagle w panikę. - Nie, to nie miłość... Na pewno nie! Jest dla mnie ważna, bardzo ją lubię, podoba mi się, jest moim przyjacielem, cudownie się czuję w jej obecności. A jak jej długo nie widzę, to zwyczajnie za nią tęsknię... No co ty?! Nie, ja nie potrafię kochać!

Po zarwanej nocy Werner przyzna jednak Zduńskiej rację i w 1560 odcinku "M jak miłość" zaprosi Sandrę na romantyczną kolację do swojego domu, by otworzyć przed nią serce. Będzie jednak kłębkiem nerwów. Zupełnie jakby nigdy nie był z kobietą. A Sandra od razu to zauważy. - Czym ty się tak denerwujesz? - Swoim debiutem.

- Nie zapraszałeś nigdy kobiet na kolację? No proszę cię... - Jasne, że zapraszałem. Ale tym razem jest inaczej… I cholernie się boję, żeby znów czegoś nie spieprzyć. - A dlaczego masz od razu coś spieprzyć? - Bo tak już mam... - Nieprawda. Nie pozwolę na to...

Wreszcie w 1560 odcinku "M jak miłość" Adam zbierze się w końcu na odwagę i wyzna, co naprawdę do niej czuje. - Chcę, żebyś mi zaufała… Nawet cię nie pocałuję, jeśli nie będę pewny, że mi na sto procent ufasz… Że czujesz się przy mnie bezpieczna, na sto nawet dwieście procent... 

Wzruszona tym wyznaniem Sandra w 1560 odcinku "M jak miłość" pokaże mu swoją prawdziwą twarz. Zdejmie perukę, żeby Adam zobaczył jak wygląda w naturalnym wydaniu. - Ufam ci i czuję się przy tobie bezpiecznie. Chcesz, to mogę ci to udowodnić…

Werner w 1560 odcinku "M jak miłość" aż zaniemówi z wrażenia. - Chcę... Boże, jesteś... taka piękna... Jak mogłem tak długo... być takim debilem? I nie zauważyć, że mam obok siebie taki skarb?... - Nie wiem... Nie mam pojęcia! Para spędzi ze sobą pierwszą upojną noc. Ale czy Werner z "M jak miłość" naprawdę zmieni się dla Sandry? To się okaże wkrótce!

M jak miłość, odcinek 1560, Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560, Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)
M jak miłość, odcinek 1560, Kinga (Katarzyna Cichopek), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560, Kinga (Katarzyna Cichopek), Werner (Jacek Kopczyński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze