M jak miłość, odcinek 1560: Marysia rzuci wszystko dla Jacka? Dla niej zostanie w Grabinie na zawsze i doprowadzi Artura do rozpaczy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1560: Marysia rzuci wszystko dla Jacka? Dla niej zostanie w Grabinie na zawsze i doprowadzi Artura do rozpaczy

M jak miłość, odcinek 1560: Marysia rzuci wszystko dla Jacka? Dla niej zostanie w Grabinie na zawsze i doprowadzi Artura do rozpaczy

Nieoczekiwany zwrot akcji w 1560 odcinku "M jak miłość"! Jacek (Tomasz Sobczak) w ostatniej chwili podejmie decyzję, że jednak nie odlatuje do Kanady i wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska) miłość. Co na to Rogowska? Rzuci wszystko dla dawnego chłopaka i zostawi samego Artura (Robert Moskwa) po tylu latach wspólnego życia? Pewne jest, że taką wizję właśnie będzie miał Rogowski i wpadnie prawdziwą rozpacz... Którego mężczyznę wybierze Marysia na resztę życia w 1560 odcinku "M miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Cała afera zacznie się już w 1559 odcinku "M jak miłość", kiedy Jacek będzie pakował się już do odlotu do Kanady. Ale przy tej okazji zacznie intensywnie myśleć i... wymyśli, że jego miłość jest w Grabinie! 

- Trudno będzie mi żyć ze świadomością, że dwie kobiety, tak mi bliskie, drogie... są poza moim zasięgiem... Moja córka i... ty... - wyzna Jacek Marysi na pożegnanie.

W tym samym jeszcze odcinku Artur zacznie panikować i wyzna szczerze żonie, że nie zniesie Jacka już ani sekundy dłużej. Czyżby Rogowski przeczuwał, co wydarzy się już w 1560 odcinku "M jak miłość"? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1565: Koszmar Oli na randce z Jakubem. Karski poniży zakochaną sekretarkę, bo nie będzie chciał romansu z małolatą

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

- On należy do naszej rodziny... - odpowie mu Marysia i uzna, że musi jednak powiedzieć mężowi całą prawdę.

- Byłem przekonany, że Jacek przyjechał tu głównie dla swojej mamy... No i... dla ciebie - stwierdzi zszokowany Rogowski. - Ale że Lilka (Monika Mielnicka) jest jego córką...

- Widzisz... Życie pisze najdziwniejsze scenariusze. Już i tak za późno, Jacek dziś wyjeżdża... I pewnie jest już w drodze na lotnisko. - doda smutno Marysia.  

A jednak Jacek zaskoczy w 1560 odcinku "M jak miłość". I Marysi serce znów zabije mocniej - czyżby dawny chłopak został tu jednak dla niej? Kotowski postanowi nie sprzedawać domu po swojej matce.  

- Na razie zostanę w Grabinie - wyzna Jacek Marysi Marii w 1560 odcinku "M jak miłość". -  Tydzień, może miesiąc... i poczekam, zobaczę, co się wydarzy. Wiesz, dopiero teraz wiele zrozumiałem... Na przykład to, że jeśli nam na czymś, czy na kimś zależy, to trzeba o to walczyć. Do samego końca! 

Rogowska będzie zszokowana tym głębokim wyznaniem Jacka w 1560 odcinku "M jak miłość". Z wrażenie aż zamilknie i spojrzy tylko głęboko w oczy mężczyzny, który właśnie powiedział, że do końca swoich dni będzie się o nią "bił"...

Artur widząc znów szczęśliwą żonę wieczorem w 1560 odcinku "M jak miłość" zapyta ją wprost: :- Marysiu, czy mam zacząć się martwić? O nas?

- Nie, nie ma powodu - odpowie mu spokojnie żona, ale na jej twarzy widać będzie, że myślami jest już gdzie indziej. 

Czy skoro Jacek rzuci wszystko dla Marysi, ona zrobi to samo dla niego? Przekonamy się śledząc wątek od 1560 odcinka "M jak miłość"!

Czytaj również: Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta. Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA

Najnowsze

Materiał sponsorowany