M jak miłość, odcinek 1556: Krystyna przyzna się Marysi do romansu z jej ukochanym. Zaszła z nim w ciążę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1556: Krystyna przyzna się Marysi do romansu z jej ukochanym. Zaszła z nim w ciążę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1556: Krystyna przyzna się Marysi do romansu z jej ukochanym. Ciąża była wpadką - ZDJĘCIA

2021-01-11 21:00

W 1556 odcinku "M jak miłość" Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) zrozumie, że nie ucieknie od tajemnicy z przeszłości, bo Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) nigdy nie da jej spokoju. Były ukochany Marysi (Małgorzata Pieńkowska), który 20 lat temu był także kochankiem matki Lilki (Monika Mielnicka) i jest prawdziwym ojcem żony Mateusza (Krystian Domagała) będzie domagał się, by prawda wyszła na jaw. Tak Jacek w 1556 odcinku "M jak miłość" zmusi Krystynę do przyzna się najpierw Rogowskiej do ich sekretnego romansu, którego owocem była ciąża i Lilka!

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek. 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Lilki z "M jak miłość" w 1556 odcinku przerwie milczenie i wreszcie wyjawi, że to Jacek Kotowski jest biologicznym ojcem jej jedynej córki! Po 20-stu latach prawda wyjdzie na jaw, choć tajemnica Krystyny, Jacka i jego zmarłej niedawno matki Teresy (Jolanta Wołłejko) nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego. Po stracie jedynej bliskiej osoby, członka rodziny Jacek uznał jednak, że musi naprawić błędy z przeszłości i spróbować odzyskać córkę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Dlatego w 1556 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Krystynę w przychodni wiejskiej w Lipnicy. - Byłem w Warszawie u Lilki... Jeszcze raz poprosi, by razem wyznali Lilce całą prawdę. Banachowa się nie zgodzi! - Dlaczego nas ciągle nachodzisz?! Czego od nas chcesz? - zapyta oburzona.

Dawno temu umówili się przecież, że to Krzysztof Banach (January Brunov) wychowa Lilkę i da jej swoje nazwisko.Pod wpływem rozmowy z Jackiem w 1556 odcinku "M jak miłość" Krystyna zrozumie, że nie może dłużej okłamywać bliskiej przyjaciółki, Marysi. W końcu Rogowska jeszcze w podstawówce była wielką miłością Jacka. A teraz ich przyjaźń rozkwitła na nowo!

Matka Lilki w szczerej rozmowie z Marysią w 1556 odcinku "M jak miłość" przyzna się do romansu z jej byłym chłopakiem i nieplanowanej ciąży. Owocem krótkiego, ale gorącego związku jest właśnie Lilka. Przy okazji wyzna, że nikt oprócz Jacka i Banacha o tym nie wie!

- Boże, oboje popełniliśmy wielki, straszliwy błąd. Kiedy zaszłam w ciążę, już byłam z Krzyśkiem. A Jacek też miał dziewczynę. Kochał ją, planowali ślub… To była chwila słabości. Nie chcieliśmy rozbijać dwóch związków... Jacek bardzo mi pomagał, przysyłał pieniądze… Ale umówiliśmy się, że nigdy, przenigdy Lilka nie dowie się prawdy!

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Zszokowana Marysia w 1556 odcinku "M jak miłość" spokojnie wysłucha Krystyny. Domyślała się, że Jacek jest ojcem Lilki kiedy na jej imieninach zaczął wypytywać o żonę Mateusza. I wspomniał o znajomości z Banachową. Mimo to przeżyje wstrząs, że tak naprawdę nie wiem kim jest jej dawny ukochany. Okaże się, że teraz są rodziną, bo skoro Lilka należy do Mostowiaków, to jej ojciec także jest częścią ich familii!

A potem w 1556 odcinku "M jak miłość" Jacek spotka się z Marysią, żeby zapewnić ją, że chce być ojcem Lilki, nadrobić stracony czas i otoczyć ją opieką. Ich rozmowę podsłucha Mateusz, który także pozna prawdę o żonie! Nie wspomni jednak ukochanej ani słowem o tym, że jest córką Jacka Kotowskiego.

M jak miłość odc. 1552. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1552. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1552. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1556. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1556. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze