M jak miłość, odcinek 1555: Pijany Kamil będzie błagał Budzyńskiego o pracę! Wszystko przez podłą kobietę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1555: Pijany Kamil będzie błagał Budzyńskiego o pracę! Wszystko przez podłą kobietę

M jak miłość, odcinek 1555: Pijany Kamil będzie błagał Budzyńskiego o pracę! Wszystko przez podłą kobietę

W 1555 odcinku "M jak miłość" w domu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) pojawi się kompletnie pijany Kamil (Marcin Bosak). Gryc będzie złorzeczył na podłą była kochankę, a do tego zacznie błagać o stałą pracę w jego kancelarii! Nawet Magda (Anna Mucha) będzie w szoku, bo choć zna Kamila "jak zły szeląg" w takim stanie jeszcze go nigdy nie widziała... Czy Budzyński poda pomocną dłoń upodlonemu rywalowi w 1555 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1555 odcinku "M jak miłość" w domu państwa Budzyńskich bez zapowiedzi pojawi się Kamil w takim stanie, że będzie ledwo trzymał się na nogach. Oczywiście będzie pod mocnym wpływem alkoholu i w dodatku w głębokiej rozpaczy. Dlaczego?

- Ta podła kobieta... - zacznie bełkotliwą przemowę Kamil.

Kiedy Budzyńskich kompletnie zamuruje w 1555odcinku "M jak miłość" Kamil zbierze resztki sił, aby wyjaśnić, co zrobiła mu ta zła kobieta. 

- Zrzekła się praw do Poli (Hania Nowosielska)!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1555: Pożegnanie Marty. Wyjedzie na zawsze bez Ani

M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. To będzie początek romansu

- Tak ci powiedziała? - zapyta zszokowana Magda.

Na dźwięk jej głosu Kamil nieco otrzeźwieje w 1555 odcinku "M jak miłość" i zacznie szczegółowe wyjaśnienia. Choć język będzie mu nadal się mocno plątał i nie będzie mógł ustac na nogach wyleje z siebie wszystkie żale na wyrodną matkę Poli i... na siebie!

- Nie ona, jej prawnik mi to zakomunikował... Boże, jak mam powiedzieć Poli, że jej własna matka już jej nie chce? To cudowny dzieciak, tylko ma pecha... Trafiła jej się felerna matka i nieźle popieprzony ojciec!

- Nie zastąpisz Poli matki, ale przynajmniej ojca może mieć w porządku... odezwie się w końcu Budzyński. - Doceń, jaką szansę dostałeś od losu. Ja też miałem kiedyś poczucie, że jestem fatalnym ojcem... O dziwo... Ania (Gabriela Świerczyńska) uważała inaczej.

I w tym momencie 1555 odcinka "M jak miłość" okaże się, że Kamil przyszedł z jeszcze jedną sprawą. Gryc zacznie dosłownie błagać o stały etat w kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński)! 

- Wiele się u mnie zmieniło, więc muszę się ustatkować. Zatrudnić na stałe... A jak już podpisywać taki cyrograf, to tylko z najlepszą kancelarią w Warszawie! Pytanie, co wy na to? - zapyta w końcu pijany Kamil. 

Czy Budzyński wyciągnie pomocną dłoń do swojego największego rywala sądowego i nieustannego bojownika o serce jego żony? Przekonamy się już w 1555 odcinku "M jak miłość"!

Zobacz również: BrzydUla 2 sezon: Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Sensacyjne zmiany w życiu Uli i Marka!

Najnowsze