M jak miłość, odcinek 1555: Kamil ukryje przed Polą, że matka jej nie chce! Córka Kamila nigdy nie zobaczy Weroniki

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1555: Kamil ukryje przed Polą, że matka jej nie chce! Córka Kamila nigdy nie zobaczy Weroniki

M jak miłość, odcinek 1555: Kamil ukryje przed Polą, że matka Weronika wyrzekła się własnej córki!

2020-12-29 20:47

W 1555 odcinku "M jak miłość" Pola (Hania Nowosielska) straci matkę na zawsze! 5-letnia córka Kamila (Marcin Bosak) miała spędzić u niego tylko wakacje, a później wrócić do matki do Londynu. Jednak wyrodna Weronika już nie będzie chciała Poli. Do tego stopnia bezwzględna zamiast powiedzieć Kamilowi prawdę osobiście, naśle na niego prawnika. Dla Gryca to będzie tak potężny cios, że w 1555 odcinku "M jak miłość" upije się z rozpaczy. Nie znajdzie w sobie odwagi, by powiedzieć Poli, że matka jej nie chce! A spragniona miłości dziewczynka otworzy swoje serduszko na kogoś innego...

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Córka Kamila Gryca z "M jak miłość" w 1555 odcinku zostanie półsierotą! Kiedy była kochanka Weronika podrzuciła mu 5-latkę, prawnik był przekonany, że spędzi z Polą jedynie wakacje. Ale okrutna matka Poli dojdzie do wniosku, że już nie chce wychowywać swojego dziecka. Do Kamila zadzwoni prawnik Weroniki, by przekazać mu, że kobieta zrzekła się wszystkich praw rodzicielskich do córki.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński odchodzi! Magda dowie się jako pierwsza o decyzji Andrzeja

Cyniczny i kiedyś bezwzględny Kamil w 1555 odcinku "M jak miłość" upije się z rozpaczy i późnym wieczorem zjawi się w mieszkaniu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), by poszukać u nich wsparcia.

- Ta podła kobieta... zrzekła się praw do Poli! Jej prawnik mi to zakomunikował... Boże, jak mam powiedzieć Poli, że jej własna matka już jej nie chce? To jest taki fajny dzieciak, ale ma pecha. Trafiła jej się felerna matka i popieprzony ojciec - przyzna ze łzami w oczach Gryc.

Na szczęście zostawi Polę w dobrych rękach, bo w 1555 odcinku "M jak miłość" dziewczynką zajmie się sekretarka Anita (Melania Grzesiewicz). To ukochana ciocia Poli zaopiekuje się nią także w ciągu dnia, kiedy 5-latka zbuntuje się i nie będzie chciała iść do przedszkola. Zdesperowany Kamil przyprowadzi bowiem córeczkę do kancelarii.

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez jej wyrodnej matki. Znajdzie nową mamę dla córki

Także Anita w 1555 odcinku "M jak miłość" zwróci Kamilowi uwagę, że Pola bardzo tęskni za mamą i dawnym życiem w Londynie. Dlatego Gryc będzie musiał bardzo się postarać, by 5-latka poczuła się u niego jak w prawdziwym domu. - A co z mamą Poli? Rozmawiałeś z nią? Pola mówi, że mama niedługo do niej przyjedzie i przywiezie jej ulubione pluszaki...

- Dzisiaj się ostatecznie rozmówię z Weroniką - odpowie Kamil zanim usłyszy wstrząsającą wiadomość od prawnika swojej byłej. - Tak czy inaczej kup Poli jakieś maskotki. Jakieś przytulne rzeczy do pokoju, żeby poczuła się bardziej jak w domu... - poradzi mu Anita. - A to nie jest głupi pomysł! Kurcze, przydałby mi się instynkt macierzyński! - zauważy Gryc.

Za namową Poli w 1555 odcinku "M jak miłość" całą trójką pójdą na zakupy i na lody do parku. A kiedy sprzedawczyni weźmie Anitę za matkę Poli, rezolutna dziewczynka odpowie, że jej mamusia jest za granicą. Za to Gryc wykorzysta okazję, by trochę poflirtować z Anitą! Także wieczorem kiedy pijany wróci do domu wreszcie zauważy jak wspaniałą kobietę ma obok siebie. Jeden niezręcznie wypowiedziany komplement sprawi jednak, że Anita wyjdzie i zostawi go samego z Polą.

W środku nocy w 1555 odcinku "M jak miłość" córka Kamila przyjdzie do niego do salonu. A kiedy zauważy, że śpi czule okryje go kocem i położy się obok niego. Nieświadoma, że jej życie właśnie legło w gruzach przez bezduszną matkę. Bo od tej chwili Pola będzie miała już tylko Kamila i Anitę... Być może tych dwoje stworzy jej kochającą rodzinę, ale to się okaże dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2021 roku.

M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1555. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze