M jak miłość, odcinek 1553: Janek wróci do Soni. Po zabójstwie świadka koronnego narazi wszystkich na śmierć

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1553: Janek wróci do Soni. Po zabójstwie świadka koronnego narazi wszystkich na śmierć

M jak miłość, odcinek 1553: Janek wróci do Soni. Po zabójstwie świadka koronnego narazi wszystkich na śmierć

W 1553 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) cały i zdrowy wróci do Soni (Barbara Wypych)! I choć umierająca ze strachu o życie ukochanego policjantka będzie mogła odetchnąć z ulgą, sprawy nie będą wyglądały najlepiej... Janek, choć sam przeżył, dopuścił do zabójstwa świadka koronnego i teraz wszyscy będą przez niego narażeni na śmierć! Nawet jego bliscy... Czy w 1553 odcinku "M jak miłość" komendant zdoła ochronić swoją rodzinę?

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1553 odcinku "M jak miłość" Sonia nadal będzie zamartwiała się o życie swojego ukochanego Janka. Będzie z nią już tak źle, że nawet przestanie zajmować się przygotowaniami do ślubu, a w jej pocieszanie włączy się były komendant Staszek (Sławomir Holland). 

Aż w pewnym momencie 1553 odcinka "M jak miłość" Janek pojawi się niespodziewanie w leśniczówce! Sonia będzie w szoku i nie od razu uwierzy własnym oczom. Ale to naprawdę będzie jej narzeczony, cały i zdrowy!

Zobacz tez: M jak miłość, odcinek 1551: Dramatyczne wieści od Joasi z Francji. Michał dowie się o tym jako pierwszy

Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO

Jednak Janek nie będzie spokojny, ani szczęśliwy z powrotu do ukochanej. Gnębić go będzie w 1553 odcinku "M jak miłość" nadal coś bardzo poważnego. Komendant będzie zdawał sobie sprawę, że śmierć świadka koronnego to nie koniec porachunków z mafią... Czy swoim powrotem do domu narazi również życie Soni?

Kolejne sygnały, jakie Janek uzyska od informatorów będą, niestety, wskazywały na to, że mściciele z mafii nie odpuszczą nikomu, kto był zamieszany w sprawę świadka i poważnych problemów, jakie im jego zeznania przysporzyły. A Janek, jako tajny oficer prowadzący zamordowanego kapusia, znajdzie się na pierwszej linii strzału. Czy w 1553 odcinku "M jak miłość" komendantowi uda się rozprawić z mafią, czy raczej przestępcy zniszczą życie Janka i jego najbliższych?  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1551: Aneta przyzna się matce do kłamstwa! Chora Iwona da jej niezłą nauczkę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze