M jak miłość, odcinek 1552: Janek bliski śmierci! Rafał przekaże Soni, że policja znalazła ciało świadka koronnego - WIDEO

2020-12-08 21:21 Ag
M jak miłość, odcinek 1552: Janek bliski śmierci! Rafał przekaże Soni, że policja znalazła ciało świadka koronnego - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Janek bliski śmierci! Rafał przekaże Soni, że policja znalazła ciało świadka koronnego - WIDEO

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie?! Po wyjeździe na tajną akcję policji, podczas której Janek będzie ochraniał swojego informatora, świadka koronnego dojdzie do tragedii. W 1552 odcinku "M jak miłość" policjanci wyłowią z portu w Gdyni zwłoki! Początkowo nie będzie wiadomo czy to ciało Janka. To Rafał (Jakub Kucner) przekaże Soni, że życie jej narzeczonego jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo świadek zginął. Janek zaginie bez śladu, a jego tropem będą podążali bandyci polujący wcześniej na informatora. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Janka w "M jak miłość" to ziszczenie najgorszych koszmarów Soni, która wreszcie dowie się jakie problemy ma Morawski i co przed nią ukrywał przez tak długi czas! Tajna akcja policji, w której Janek bierze udział skończy się rozlewem krwi. A najgorsze będzie to, że w 1552 odcinku "M jak miłość" policja straci kontakt z funkcjonariuszem ochraniającym ważnego informatora! Sonia i matka Janka, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk) zaczną odchodzić od zmysłów ze strachu, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo.

Patrz też: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie? Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Aż wreszcie w 1552 odcinku "M jak miłość" nadejdą przerażające wieści o niebezpiecznej akcji w lesie, strzelaninie, która będzie miała tragiczny finał. Zrozpaczona Sonia poprosi o pomoc Rafała. Wyzna przyjacielowi, że ma złe przeczucia. Stadnicki uruchomi swoje kontakty, bo jako jedyny był wtajemniczony w działania policji związane z "delegacją" Janka.

Niestety w 1552 odcinku "M jak miłość" stanie się najgorsze - Rafał przekaże Soni, że w porcie w Gdyni znaleziono ciało świadka, którego ochraniał Morawski. Nikt nie będzie wiedział gdzie jest Janek i czy jeszcze żyje. Przerażona Sonia zemdleje od nadmiaru emocji.

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

To już pewne, że zanim w 1552 odcinku "M jak miłość" informator Janka zginie, on sam będzie uciekał przed uzbrojonym bandytą po lesie. Nagle padnie strzał. Janek, trafiony pociskiem z pistoletu gangstera, zakrwawiony padnie na ziemię. Podzieli los zabitego świadka koronnego? To się wyjaśni w nowych odcinkach "M jak miłość" pod koniec grudnia!

Nie przegap: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

M jak miłość. Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze