M jak miłość, odcinek 1548: Tragedia Izy i Marcina. Będą bali się o życie swoje i dzieci - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1548: Tragedia Izy i Marcina. Będą bali się o życie swoje i dzieci - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1548: Tragedia Izy i Marcina. Będą bali się o życie swoje i dzieci - ZWIASTUN

2020-12-05 7:58

Nieszczęście w "M jak miłość" jakie spadnie na Chodakowskich nie będzie nawet do przewidzenia! W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą drżeli o życie swoje i dzieci, o ich wspólną przyszłość. Sytuacja rodziny będzie opłakana. Iza po stracie pracy wpadnie w psychiczny dołek. A do tego dojdą długi, które muszą spłacać. Ale najgorsze w 1548 odcinku "M jak miłość" nadejdzie kiedy Iza doświadczy na własnej skórze przemocy domowej i ataku psychola. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" w 1548 odcinku tylko pozornie będzie cieszyć się miłością i rodzinną sielanką. Nad małżeństwem Chodakowskich zawisną czarne chmury. I nie chodzi tylko o to, że bezrobotna Iza zacznie drżeć ze strachu, że razem z Marcinem nie poradzą sobie w obecnym kryzysie. Kochają się, świata poza sobą nie widzą, są zdrowi, tak jak ich dzieci - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), ale jednak w 1548 odcinku "M jak miłość" lęk ich nie opuści.

- Nasza sytuacja też nie jest za kolorowa... Ceny rosną. Jeden kredyt, drugi... Ja nie mam pracy. Pocieszasz mnie, ale tak naprawdę nikt nie odpowiada na moje CV... - pożali się Iza ukochanemu. Marcin, jak przystało na wspierającego, troskliwego męża i głowę rodziny w 1548 odcinku "M jak miłość" spróbuje poprawić żonie nastrój. - Ja w agencji teraz mam dobry czas. Damy radę...

Tyle tylko, że Chodakowski jako detektyw nie będzie miał żadnej pewności, że praca się dla niego znajdzie, że razem ze wspólnikiem, Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), dostanie kolejne zlecenia. Trudny czas u Izy i Marcina w 1548 odcinku "M jak miłość" spotęguje także grożące im niebezpieczeństwo.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1548: Iza zginie z rąk ojca Amelki?! Psychopata zacznie jej grozić - ZWIASTUN

A wszystko za sprawą Szymka, który w 1548 odcinku "M jak miłość" kolejny raz zwróci rodzicom uwagę na dramat swojej koleżanki z przedszkola, 6-letniej Amelki (Ninel Kosel), która jest tak biedna, że nie ma co jeść. Syn Chodakowskich razem z młodszą siostrą Mają przygotuje niezwykły prezent dla dziewczynki. I udowodni jak wielkie ma serce.

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

Iza, która w 1548 odcinku "M jak miłość" zacznie żałować, że zrezygnowała z pracy jako kuratorka sądowa, znów będzie musiała się zmierzyć z demonami przeszłości. Traumą bitej, dręczonej kobiety jaką była u boku psychola Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Bo kiedy Chodakowska odwiedzi rodzinę Amelki, zobaczy jak skatowaną matkę (Joanna Niemirska) i pijanego ojca (Mateusz Łasowski). Zapewni ofiarę męża tyrana, że może jej pomóc, także dla dobra córek.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1548: Michał wykorzysta Izę do zrobienia świństwa przyjacielowi - ZWIASTUN

Po tej interwencji w 1548 odcinku "M jak miłość" życie Izy także znajdzie się w niebezpieczeństwie! Bo brutalny damski bokser będzie chciał zabić żonę Marcina! Co prawda Chodakowski uratuje żonę kiedy psychol napadnie ją w ich mieszkaniu, ale ojciec Amelki poprzysięgnie zemstę na Izie. Z więzienia zadzwoni do swojej skatowanej żony i złoży jej przerażająca obietnicę. - Pamiętaj, jak tylko mnie wypuszczą, to cię załatwię! A tej suce powiedz, że rozerwę ją na strzępy!

M jak miłość odc. 1548. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1548. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1548. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1548. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze