M jak miłość, odcinek 1548: Krwawa bójka Marcina i ojca Amelki! Bezwzględny brutal nie odpuści tak łatwo - ZWIASTUN

2020-12-07 20:53 mp
M jak miłość, odcinek 1548: Krwawa bójka Marcina i ojca Amelki! Iza nie wybaczy sobie tego, co pijak zrobi jej rodzinie
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1548: Krwawa bójka Marcina i ojca Amelki! Iza nie wybaczy sobie tego, co pijak zrobi jej rodzinie

W 1548 odcinku "M jak miłość" dojdzie do krwawej sceny bójki między Marcinem (Mikołaj Roznerski), a ojcem (Mateusz Łasowski) Amelki (Ninel Kos)! Pijak wtargnie do domu Chodakowskich i zaatakuje Izę (Adriana Kalska)! Przerażona Chodakowska zacznie się wydzierać i to wstrząśnie Marcinem. Natychmiast zacznie bronić żony, ale psychol nie podda się bez walki. Rzuci się na Marcina z podwójną siłą! W 1548 odcinku "M jak miłość" obaj odniosą obrażenia, aż w końcu dojdzie do tragedii... Bandyta rozbije ich rodzinę?!

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza będzie chciała pomóc biednej rodzinie Amelki, przyjaciółki Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola. Pójdzie pod obskurny blok i zobaczy prawdziwą patologię. Drzwi do mieszkania otworzy jej mama dziewczynki (Joanna Niemirska). Iza spojrzy na całą posiniaczoną i zakrwawioną kobietę i nie będzie wstanie ukryć przerażenia. W 1548 odcinku "M jak miłość" zaoferuje jej pomoc, której ta nie przyjmie. 

- Proszę mi zaufać. Wiele lat pracowałam jako kurator sądowy. Wiem, co to przemoc domowa. Może pani to zgłosić pracownikowi socjalnemu, na policji albo w prokuraturze, jest też "Niebieska Linia" - powie pobitej kobiecie.

Iza w 1548 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała, że składając ofertę pomocy, właśnie naraziła swoją rodzinę na koszmar. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1548: Seks Kasi i Łukasza w pracy! Za to ich wywalą ich ze szpitala

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza nie będzie świadoma z jak wielkim psychopatą ma do czynienia. Bandyta przyjdzie do jej domu i będzie zaatakuje ją w drzwiach! Rzuci się na drobną kobietę, aż ta zacznie wrzeszczeć. Marcin natychmiast zareaguje i doskoczy do psychola. Okaże się, że pijak będzie tak zawzięty, że nie odpuści bójki z Chodakowskim. Dojdzie do dramatycznej sceny, a przecież w pokoju obok będą spały dzieci! W 1548 odcinku "M jak miłość" Marcinowi uda się wykopać bydlaka z mieszkania, ale to dopiero początek dramatycznych scen. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Sonia będzie umierała ze strachu, że Janek zginie! Rafał powie jej całą prawdę o pracy Janka

W 1548 odcinku "M jak miłość" po napadzie na Izie, psychol tak się wścieknie, że dotkliwie pobije swoją żonę. Skatuje kobietę zupełnie za nic! Chodakowscy przyjadą na miejsce zdarzenia, kiedy bandytę będzie wyprowadzać policja. Bezczelny typ będzie rzucał groźby pod adresem żony i Izy. Jak się potem okaże, uweźmie się na rodzinę Chodakowskich... W 1548 odcinku "M jak miłość" psychol zadzwoni z aresztu do żony i zagrozi jej oraz Izie zabójstwem! Wygląda na to, że Chodakowska ma się czego bać. Chociaż Marcin zdołał ją obronić, następnym razem może nie mieć tyle szczęścia.

Najnowsze